Back to Question Center
0

5 Tajemnic zwiększania ruchu blogów od Semalt

1 answers:

Tworzenie artykułów, które są wirusowe, jest najwyższym priorytetem dla wszystkich, którzy uruchomili bloga. W rzeczywistości,wymaga przemyślanych, spójnych działań, które zawsze są ze sobą powiązane. Od tworzenia jakościowegodo opracowania właściwej strategii mediów społecznościowych, każdy krok jest niezbędny. Ivan Konovalov,Customer Success Manager Semalt Digital Services dzieli się przydatnymi wskazówkami, jak zwiększyć ruch na blogu.

1. Twórz treści wirusowe

Napisz ciekawe, ekscytujące artykuły, które przyciągną uwagę czytelników. Tytuł twojego artykułujest najważniejszą rzeczą przy pisaniu treści wirusowych. Wymyśl atrakcyjne tytułyprzyciągają uwagę odwiedzających w Internecie. Jeśli twój tytuł jest wredny, to będziesz najbardziejprawdopodobnie uzyskasz maksymalne trafienia w swoim poście. Poza tworzeniem dobrych tytułów, napisz długie artykuły informacyjne.Zapoznaj się ze szczegółami swojego tematu i wyjaśnij swoje punkty w ciekawy sposób. Opracowanypost zachęci odwiedzających Twój blog do przeczytania całego artykułu. Wstaw dobrze wyglądające obrazy w swojepost, aby czytelnicy lepiej zrozumieli Twój artykuł. W związku z tym czytelnicy będąodwiedź ponownie swojego bloga, aby przeczytać następny artykuł

2. Udostępnij swój artykuł więcej niż raz

Jeśli chcesz zwiększyć ruch na swoim blogu, musisz skierować więcej odwiedzających. Dostęp do niektórych czytnikówInternet w ciągu dnia i inne w nocy. Zwiększ ruch do swojego bloga, udostępniając goTwój artykuł kilka razy w ciągu dnia lub miesiąca. Główne platformy mediów społecznościowych, które mogą pomócdo tego celu służą Facebook, Twitter, Pinterest i Google+. Dołącz do grup i społecznościktóre są powiązane z Twoją branżą i udostępniają Twój kanał..

3. Zainstaluj odpowiedni motyw

Na rynku są tysiące motywów. Jednak wiele z nich nie będzie zgodnych z twojąblog. Oznacza to, że musisz mądrze wybrać i zainstalować właściwy. Dobry temat powinien być w pełniresponsywny, który zapewni, że twój blog będzie dostępny na różnych urządzeniach, w tym na komputerachi wyświetlacze mobilne. Powinieneś także wybrać motyw szybkiego ładowania. Gdy Twój motyw ładuje się szybko,sprawia, że ​​odwiedzający kręcą się wokół Twojego bloga i czytają więcej postów. Ponadto wybierz motyw, który mapiękny i atrakcyjny wygląd.

4. Dodaj przycisk udostępniania

Przycisk udostępniania pomaga wykorzystać moc platform mediów społecznościowych w docieraniu do szerszej publiczności.Czytelnicy zawsze chętnie dzielą się interesującym wpisem. Dlatego dodaj przycisk udostępniania do wpisuaby twoje treści stały się wirusowe. Oznacza to, że czytelnicy będą mogli udostępniać swoje posty na bloguich przyjaciele i fani. W wyniku tego udostępniania Twój blog zyska większy ruch.

5. Komentuj w innych blogach

Komentarze stały się potężnym narzędziem, które pomaga w uzyskiwaniu wstecznych i ruchu. Uważajpopularne blogi i komentarze na ich tematy i fora. Sensowne komentarze przyciągną uwagę,i najprawdopodobniej otrzymasz odpowiedzi, które dadzą ci linki zwrotne. Komentarze utworzą Ciebie jakoekspert i pomóc przyciągnąć dużo ruchu do Twojego bloga.

Ekspert ds. Semaltu Iwan Konovalov dowodzi, że konsekwentna realizacja wspomnianych wyżej strategii prowadzido zwiększania ruchu na blogu. Taka praktyka została z powodzeniem przyjęta przez naszych klientów i potwierdzonajego wydajność. Od teraz możesz korzystać z tych wskazówek, a także z profesjonalnych usług Semalt , aby przenieść swój blog na wyższy poziom Source .

November 22, 2017