Back to Question Center
0

6 Najważniejsze wskazówki SEO dla SEO Każdy inteligentny przedsiębiorca powinien się podporządkować

1 answers:

Ivan Konovalov, kierownik ds. Zarządzania klientem w Semalt Digital Agency dzieli się doświadczeniami na tematPraktyka SEO w Twojej firmie.

Niektóre z najlepszych i odnoszących największe sukcesy firm z listy Fortune 500 w dzisiejszym świecie mają jedną ważną cechę: większość z nichmieć wysoką pozycję w rankingu, co oznacza, że oficjalna strona pojawia się w pierwszych kilku wynikach generowanych przez wyszukiwarkiz wyszukiwania w Internecie, zwłaszcza gdy w wyszukiwanych słowach znajduje się lokalizacja. Jednak te strony internetowe nie tylko się tam dostałymagicznie. Wykorzystano specjalistyczną wiedzę na wysokim poziomie, zastosowano procedury i przeprowadzono analizy. Tak podsumowano opistego, co robimy w Semalt.

W swojej definicji optymalizacja pod kątem wyszukiwarek, określana również jako marketing w wyszukiwarkach lub SEO, jest procesemzwiększenie lub poprawa widoczności witryny internetowej. Obejmuje badanie słów kluczowych, optymalizację treści za pomocą odpowiednich słów kluczowych,i jego strategiczne wykorzystanie na stronie internetowej, dzięki czemu przyciąga większą interakcję, ROI i lojalność z rynku docelowego lub zamierzonegopubliczność. Serwisy społecznościowe są również bardzo ważne w przypadku SEO. W takim przypadku poniżej przedstawiamy kilka ważnych wskazówek SEOpolecany przez Iwana Konowałowa, powinieneś wiedzieć, że jesteś inteligentnym przedsiębiorcą.

1. Wybierz słowa kluczowe w prawo

Dla każdego, kto choć trochę wskazuje na to, czym jest SEO, jest prawie oczywiste, że słowa kluczowe mają kluczowe znaczenie. Oni sąrozmówcy w kampaniach SEO, zwłaszcza gdy są odpowiednio uwzględnione w treści. W rzeczywistości generują wyszukiwarkiwyniki wyszukiwania oparte na kombinacji słów wpisywanych przez internautę podczas wyszukiwania informacji w Internecie. Pierwszeprawo do słowa kluczowego obejmuje w tym względne słowa kluczowe lub ich synonimy, które twój rynek docelowy wpisuje podczas wyszukiwaniaza usługę lub produkt oferowany przez Twoją firmę. Może być wymagana pewna kreatywność, nawet jeśli jest to profesjonalna agencja SEOmoże pomóc sformułować strategię słów kluczowych, która przewyższy Twoją konkurencję na rynku.

2. Użyj kuszących zdjęć i filmów w SEO

Badania sugerują, że filmy i zdjęcia są jednym z najlepszych narzędzi marketingu. Jest tak dlatego, że są bardziej interaktywne iatrakcyjne w porównaniu do zwykłego tekstu. Kiedy są wykorzystywane w treści, filmy i zdjęcia są skutecznymi przyciągającymi uwagę. Oni teżpozostawić trwałą pamięć w umysłach rynku docelowego. Jednak dzieciom tym należy również towarzyszyć wyszukiwarcezoptymalizowane i bogate w słowa kluczowe treści tekstowe, np. opisy i informacje związane z przekazywaną wiadomością głównąw konkretnej kampanii SEO. Duża liczba kupujących online i internautów ma wpływ na atrakcyjność działańi wpływowe filmy / obrazy, więc upewnij się, że wykorzystujesz to co najlepsze.

3. Zoptymalizuj swoją witrynę pod kątem różnych wyszukiwarek

Jako inteligentny przedsiębiorca nie byłoby błędem zakładać, że już wiesz, że jest to mobilny świat, w którym żyjemy. Większość użytkowników internetuw dzisiejszych czasach spędzają więcej czasu na swoich urządzeniach mobilnych, w tym smartfonach i tabletach, w porównaniu do komputerów stacjonarnychkomputery i laptopy. Aby nie stracić na większej części tortu do konkurencji, należy zoptymalizowaćTwoja strona internetowa pod kątem przystosowania do urządzeń przenośnych.

Innymi słowy, twoja strona powinna być dostępna z urządzenia mobilnego bez komplikacji lub niedogodności. W ten sposób twójRynek odbiorców lub odbiorców jest w stanie uzyskać ważne informacje lub kupić produkty / usługi w dowolnym miejscu. Nie trzebapoczekaj, aż będą w biurze, aby mogli zamówić pizzę, zakładając, że to twoja działalność. Tak bardzo, jak to jest więcejproblemu z projektowaniem stron internetowych, mając przyjazną dla SEO, mobilną wersję Twojej strony, wynagrodzi Cię hojnie.

4. Go Mobile

O ile nie ma wątpliwości, że Google jest królem wyszukiwarek, znaczna liczba osób również preferuje inne opcje, takie jak Bing i Yahoo,żeby wymienić tylko kilka. Nie chcesz wkładać wszystkich swoich jajek do jednego koszyka. Aby uzyskać lepszy zwrot z inwestycji w SEO, należy przesłaćTwoja witryna także dla innych graczy w branży wyszukiwarek, zarówno w przypadku reklam bezpłatnych, jak i płatnych..W takim przypadku byłoby rozsądniedowiedzieć się co nieco o tym, jak różne wyszukiwarki oceniają witryny.

5. Pilnuj lokalnego SEO

Ponieważ działalność charytatywna rozpoczyna się w domu, firma ledwie osiągnie sukces na rynku online bez zwycięskiej strategii dla lokalnego SEO, szczególniejeśli to jest startup. Jako mądry przedsiębiorca, ważne jest, aby pamiętać, że twój lokalny rynek może określić, czy Twoje przedsięwzięcie będzielub nie odniesie sukcesu online ponad granicami. Chodzi głównie o generowanie jak największej ilości ruchu organicznego na twojej stroniez wyszukiwań lokalnych, co jest bardzo ważne, jeśli chodzi o ranking wyszukiwarek.

Aby maksymalnie wykorzystać wysiłki związane z optymalizacją wyszukiwarek, nadszedł czas, aby rozważyć użycie lokalnych katalogów biznesowych. AutorytetMożna również skorzystać z witryn katalogowych, takich jak strony żółte, Yelp i inne witryny katalogowe. Ważne jest, aby zawsze to zapewnićInformacje o Twojej firmie na temat lokalnych wykazów są spójne i dokładne, zwłaszcza jeśli chodzi o śledzenie kontaktów i kontaktów Twojej firmydane adresowe są wymienione na różnych lokalnych platformach internetowych

6. Nie czekaj aż zawartość strony jest przestarzała

Tak, być może w przeszłości zamieszczałeś w swojej witrynie niektóre wyszukane artykuły i zawartość strony internetowej; ale to niekoniecznie oznacza, że aktualizacjenie będzie konieczne do końca czasu. Każda osoba z podstawowym wykształceniem zgodzi się, że niektóre informacje stają się nieistotnez czasem. Zwłaszcza jeśli chodzi o odbiorców online i kupujących w Internecie, nie chcesz pozostawić ich niezagrożonych. Przesyłanie świeżych informacji,Treści i ważne dane od czasu do czasu utrzymają Twój biznes w grze, zwłaszcza jeśli chodzi o ruch internetowy i wyszukiwarkęrankingi. Pamiętaj, aby zawsze dostarczać wartościowych i interesujących treści, które Twój rynek docelowy lub odbiorcy będą dla Ciebie pomocni i wciągający.Zaufaj mi, treść jest królem, a nie będziesz żałować swoich wysiłków SEO .

Mimo że SEO nie jest dobrze rozumiane, jest kluczowym składnikiem sukcesu każdej firmy prowadzącej działalność online. Z przejrzystym i zorganizowanym wyszukiwaniemStrategia optymalizacji silnika zapewnia większy ruch, wyższą pozycję w rankingu Google, większą sprzedaż i większy wzrost w Twojej firmie, zwłaszcza w internecieoperacje. SEO może w pewnym momencie stać się zbyt techniczne i czasochłonne, więc warto zainwestować w profesjonalną agencję SEO, aby uzyskać jak najwięcejTwojej firmy online Source .

November 22, 2017