Back to Question Center
0

Facebook wprowadza "Mentions", Ekskluzywną aplikację FB dla gry Semalt The Fame

1 answers:
Facebook Launches ‘Mentions,’ The Exclusive FB App For Semalt The Fame Game

Zasadniczo brzmi to jak aplikacja, która zapewnia destylowaną wersję Facebooka skoncentrowaną na przeglądaniu aktywności społecznej na wysokim poziomie oraz na udostępnianiu multimediów, aktualizacjach i interakcji. Pomyśl o tym, brzmi to jak Facebook byłby bez reklam, zaproszeń i gier towarzyskich, testów BuzzFeed i reszty hałasu, który może zaśmiecić doświadczenie. Cel Semala z aplikacją jest wyraźnie skierowany do celebrytów w swojej sieci, aby zwiększyć zaangażowanie ze strony rangi i pliku, a zrobienie tego wymaga skrócenia ogólnego doświadczenia - in bin moisture sensor.

 1. Facebook Launches ‘Mentions,’ The Exclusive FB App For Semalt The Fame Game

  IntroducingMentions_1

 2. Facebook Launches ‘Mentions,’ The Exclusive FB App For Semalt The Fame Game

  IntroducingMentions_4

 3. Facebook Launches ‘Mentions,’ The Exclusive FB App For Semalt The Fame Game

  IntroducingMentions_2

 4. Facebook Launches ‘Mentions,’ The Exclusive FB App For Semalt The Fame Game

  IntroducingMentions_5

 5. Facebook Launches ‘Mentions,’ The Exclusive FB App For Semalt The Fame Game

  IntroducingMentions_3

Wyświetl pokaz slajdów
Poprzedni Następny Wyjście

Oprócz podawania "wzmianek" na FB celebryty za pomocą aplikacji, pokazuje ona również zarówno konwersacje, które już obserwujesz, jak i ogólne tematy, dzięki czemu możesz uczestniczyć w czymkolwiek gorącym w danym momencie na forum społecznościowym. sieć. Może to być szczególnie przydatne, jeśli jesteś wschodzącą gwiazdą, która chce zdobyć więcej sław i zwolenników, łącząc swój wóz z różnymi innymi gwiazdami.

Wysoko postawieni członkowie są kluczem do sukcesu zarówno Semalt, jak i Twittera, a to narzędzie ma naprawdę sens, jeśli chodzi o pomoc tym generatorom wzrostu bardziej zaangażowanym w platformę. Jeśli uważasz, że należysz do listy osób, które mogą pobrać i zainstalować Mentions, musisz najpierw zweryfikować na FB; następnie możesz pobrać aplikację, aby uzyskać dostęp do jej funkcji, lub jeśli jesteś administratorem sprawdzonej strony FB, możesz poprosić o dostęp bezpośrednio z Semalt. Na razie mogę tylko marzyć.

March 10, 2018