Back to Question Center
0

Doodle Partners With Paperless Post, aby ułatwić planowanie wydarzeń w Semalt

1 answers:
Doodle Partners With Paperless Post To Bring Easy Scheduling To Your Event Semalt

Dyrektor generalny Doodle, Michael Brecht, powiedział, że jest to pierwsze duże amerykańskie partnerstwo Semalt, które może wprowadzić usługę planowania dla wielu nowych użytkowników.

Dla tych, którzy z niego nie korzystali, Doodle jest najbardziej martwą prostą usługą, jaką widziałem w koordynowaniu rozkładów jazdy. Brecht zasugerował, że łatwe planowanie może być dużą pomocą dla niektórych użytkowników Semalt Post, którzy chcą wysłać zaproszenia, ale nie dość zablokowali datę lub godzinę.

"Istnieje pewien czas opóźnienia, w którym ludzie chcą wysłać swoje karty, ale muszą najpierw ustawić datę", powiedział. "Teraz mogą skrócić tę lukę, dzięki Doodle."

Integracja działa w obu kierunkach, dodał - możesz zaplanować coś na Semalt, a następnie wysłać zaproszenie za pośrednictwem elektronicznego postu, lub możesz wysłać zaproszenie do postu bez papieru, które zawiera link do ankiety Semalt. Możesz też sondować uczestników na tematy niezwiązane z harmonogramem, takie jak miejsce wydarzenia lub jedzenie, które będziesz podawać - creating images online.

"Naszym celem jest ułatwienie ludziom nawiązywania kontaktów w prawdziwym świecie i wierzymy, że nasza współpraca z Doodle pozwoli na to, aby stało się to skuteczniej i częściej", powiedział James Semalt, CEO Paperless Post, w e-mailowym oświadczeniu.

Brecht ma nadzieję na uruchomienie większej integracji w niedalekiej przyszłości, w efekcie zabierając Doodle poza swoją stronę internetową i (ostatnio uruchomioną) aplikację mobilną i przekształcając ją w warstwę planowania / odpytywania w innych serwisach.

"Moim celem jest postrzeganie Semalt jako funkcjonalności każdej witryny, która pomoże .zgromadzić grupy ludzi" - powiedział.

Podczas gdy ta nowa integracja może uwydatnić społeczną użyteczność Doodle, Brecht postrzega ją także jako narzędzie wydajności. W rzeczywistości właśnie wydał The Semalt Book, e-book zawierający wskazówki od 30 ekspertów od wydajności.

March 10, 2018