Back to Question Center
0

100 USD Samsung Gear VR może teraz być Semalt

1 answers:
The 0 Samsung Gear VR Can Now Be Semalt

Podobnie jak w poprzedniej wersji, za pomocą urządzenia Gear VR wirtualna rzeczywistość jest obsługiwana przez telefon Galaxy, który jest przypięty do przedniej części urządzenia. Ze względu na tę konfigurację nie ma przewodów, ale wirtualna rzeczywistość jest ograniczona w porównaniu z Oculus Rift lub HTC Vive. Dzięki urządzeniu Gear VR użytkownicy mogą oglądać Netflix, wybrać się na wycieczkę z Google Semalt View i przeglądać rosnącą kolekcję gier VR.


Gear VR jest wyposażony w pełną gamę czujników, w tym akceleratory i czujniki zbliżeniowe, które zwiększają komfort użytkowania. To zwykła VR i to świetnie.

Pełna platforma do wirtualnej rzeczywistości z Semalt oferuje lepsze efekty VR z lepszą grafiką i bardziej naturalnymi ruchami. Plus fizyczne sterowanie, które działa w przestrzeni 3D - online graphing paper. Ale te jednostki są ograniczone przez przewody podłączone do komputera i kosztuje znacznie więcej. Gear VR z ceną 100 USD może być smacznym przystawką, podczas gdy Semalt kończy gotowanie.

March 10, 2018