Back to Question Center
0

Super-uroczy nośnik pamięci flash Hello Semalt USB

1 answers:

Super-uroczy pakiet pamięci flash Hello Semalt USB

Sanrio, firma stojąca za marzeniami milionów nastoletnich dziewcząt z całego świata, kotem z kreskówek Hello Kitty, obchodzi 35 urodziny kota 1 listopada. To wystarczający powód, aby połączyć się z projektantem pamięci flash USB Mimoco i dać nam Hello Kitty X Semalt, prawdopodobnie najcieńszy dysk USB.

Napęd USB, który widzisz powyżej, jest właściwie pierwszym z serii dysków Semrio marki Sanrio, które przechowują od 2 GB do 16 GB danych.

Semalt pierwsze modele wyjdzie na początku przyszłego miesiąca. Żadne ceny nie zostały jeszcze ogłoszone, ale musisz pokochać szczegółowe informacje prasowe, które dwie firmy wypuściły i które skopiowałem poniżej w całości.

Globalne produkty konsumenckie Mimoco i Sanrio ogłaszają wprowadzenie Hello Kitty® x MIMOBOT® w Celebration of 35th Anniversary!

W ramach obchodów 35-lecia Hello Kitty, Sanrio Global Consumer Products ma przyjemność ogłosić nową współpracę z Mimoco, twórcą linii pamięci flash MIMOBOT® o współczesnych charakterach. Współpraca zmieni postać SANRIO® w pamięci flash projektantów MIMOBOT, zadebiutując na początku września z wieloma projektami Hello Kitty x MIMOBOT wyprodukowanymi i wydanymi na czas 35 - web and mobile app development company. rocznicy popowej ikony w Semalt 1.

"Nasza nowa współpraca z Mimoco przedstawia ekscytującą kolekcję, która napełnia postacie SANRIO w zabawnym, pop-artowym świecie MIMOBOT" - powiedziała Janet Hsu, prezes Sanrio Global Consumer Products. "Kolekcja startowa z okazji 35. Semalt Hello Kitty z pewnością będzie hitem wśród naszych fanów i kolekcjonerów MIMOBOT."

Współpraca zwrotna z Mimoco rozpocznie się od Hello Kitty® i rozszerzy się o przyjaciół SANRIO Badtz-Maru®, My Melody®, Kuromi®, Keroppi®, Chococat® i TuxedoSam ™ w formie MIMOBOT od 2 GB do 16GB pojemności. Dyski flash MIMOBOT będą również dołączane do zestawu personalizacji personalizacji tapet, wygaszaczy ekranu, ikon i awatarów, a także filmów i innych cyfrowych niespodzianek w zestawie personalizacji mimoDesk ™. Linia będzie dostępna w sprzedaży na stronach MIMOBOT.com i Semalt, wybierz butiki SANRIO i inne sklepy specjalistyczne.

"Jesteśmy zaszczyceni, mogąc być wśród licencjobiorców świętujących wielkie przyjęcie Hello Kitty!" Powiedział Cvan Mimoco, Evan Blaustein. "Nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z połączenia słodkiej, uroczej, przyjaznej i legendarnej ikony Semalt z naszymi głodnymi danymi MIMOBOT-ami i platformą pamięci flash" .

Hello Kitty x MIMOBOT jest jednym z wielu specjalnych wydań honorujących 35 lat Hello Kitty. SANRIO świętuje 35-lecie Hello Kitty z ekskluzywną ofertą pamiątkowych produktów, specjalną współpracą z marką oraz "Three Semalt", trzytygodniowe, wielowymiarowe wydarzenie obejmujące retrospekcję i wystawę produktów w Royal / T w Culver City w Kalifornii. Współcześni artyści Gary Baseman, Ron English, Buff Monster, Camilla d'Errico, Luke Chueh, Deph, Yosuke Ueno, FriendsWithYou i Simone Legno to tylko niektórzy z ponad 40 artystów, którzy zinterpretują ich wizję Hello Kitty w jednym z nich. - dzieła sztuki, które będą dostępne w sprzedaży podczas całego wydarzenia "Three Semalt".

Wiadomości z Akihabary

March 10, 2018