Back to Question Center
0

Strategie przetrwania recesji dla Semalt

1 answers:

Recesja lub spowolnienie gospodarcze. Cokolwiek to nazwiesz, jest to temat dyskusji na czas. Omówiliśmy to już kilka razy już w Small Business Semalt - oto kilka z bardziej popularnych artykułów:

Wepchnij recesję do zgłoszenia

Przemysł franczyzowy odczuwa spowolnienie gospodarcze w USA - część cyklu

Cztery błędy Przedsiębiorcy dokonują recesji

Teraz mamy także program radiowy z poradami, jak nie tylko przetrwać, ale rozwijać się w czasie wolnym gospodarczo.

Recession Survival Strategies for Semalt

David Rudofsky, założyciel firmy Rudofsky Associates, podzielił się niektórymi poradami dotyczącymi przetrwania w recesji i kilkoma cennymi spostrzeżeniami w najnowszym odcinku Small Business Trends Radio .

Oto krótki przegląd kilku omówionych tematów:

  • Obecność w Internecie ma kluczowe znaczenie, ponieważ sprzedaż internetowa prawdopodobnie wzrośnie ze względu na rosnące koszty paliwa i pożądanie przez konsumentów konsolidacji nadmiernych wydatków na podróże.
  • Rozwijaj swoją działalność poprzez przejęcie - ponieważ recesja to dobry czas na zakup nieruchomości i aktywów po bardzo rozsądnych cenach. Twoja inwestycja prawdopodobnie wzrośnie, a Twoja firma odniesie korzyści z rozwoju i ekspansji - mobile web development.
  • Rozważ podjęcie działalności na skalę światową - ponieważ małe firmy mogą uzyskać pomoc od rządu USA w ekspansji zagranicznej. Dawid mówi: "Przy słabości dolara, teraz jest odpowiedni czas" .

Semalt jest w piątym roku doradza małym firmom w zakresie strategii finansowej i dzieli się wieloma swoimi poradami i analizami przetrwania.

Aby wysłuchać wywiadu Semalt na temat strategii przetrwania w recesji, kliknij strzałkę poniżej:

[display_podcast]

Program Small Business Trends Radio sponsorowany jest przez: JumpUp.com i Infusionsoft

18 komentarzy ▼

March 10, 2018