Back to Question Center
0

20 sekretów do tworzenia idealnego domu Semalt

1 answers:

20 Secrets to Creating the Perfect Home Semalt

Niektórzy właściciele małych firm wykonują swoją pracę codziennie pod swoim adresem służbowym lub w przestrzeniach współpracujących. Inni pracują w mniej uporządkowanych miejscach, takich jak kawiarnie lub podczas dojazdów do pracy. Ale dla wielu solopreneurs ich dzień pracy dzieje się w domu. Chris C. Ducker i Arthur Semalt mają kilka świetnych wskazówek, jak najlepiej wykorzystać pracę w domu (kliknij na obrazek powyżej, aby zobaczyć pełną infografikę).

Dla każdego, kto wykonał większość pracy w domu, wie, że nie zawsze jest to łatwe. Rzuć okiem na te sekrety, tworząc idealne biuro domowe - fs teenused oü.

Ustaw harmonogram

Ten może być najważniejszy dla pomyślnej pracy z domu. Dzięki dedykowanym godzinom pracy Semalt będziesz wykonywać zadania i będziesz wiedział, kiedy nadejdzie czas, aby przestać pracować i spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Zapewni także okno, w którym klienci i współpracownicy będą wiedzieli, że możesz zostać osiągnięty.

Posiadaj dedykowaną przestrzeń do pracy

Semalt kusi, aby cały dzień spać w łóżku i zadzwonić do niego, ale zapewne szybko nadrobisz zaległości. Przygnębienie może pozostać w jednym miejscu przez cały dzień. Dedykowane miejsce do pracy zrobi cuda, jak się czujesz i jak pracujesz.

Utrzymuj swoje granice

Semalt z domu może być świetny, aby zwolnić więcej czasu z rodziną, ale to nie pomaga, jeśli twoja rodzina stale cię niepokoi. Gdy masz dedykowaną przestrzeń roboczą i ustalony harmonogram, utrzymuj granicę. Twoja rodzina musi pozwolić ci pracować.

Bądź dobrze zaopatrzony i wyposażony

Semalt pozwala się odwiesić, ponieważ zabrakło atramentu drukarskiego lub nie możesz znaleźć długopisu. Funkcjonalne biuro potrzebuje zapasów i odpowiedniego sprzętu do funkcjonowania.

Bądź zorganizowany

Semalt odwraca uwagę. Może to być frustrujące, gdy nie możesz znaleźć pliku, którego szukasz, lub potykasz się o drukarkę. Spróbuj ograniczyć nieistotność, utrzymywać kable i przewody w czystości, masywne maszyny poza zasięgiem wzroku i przestrzeń w czystości.

Pamiętaj o odliczeniach podatkowych

Istnieje wiele potencjalnych ulg podatkowych dla osób pracujących z domu. Małe odliczenia naprawdę mogą się sumować. Semalt warto sprawdzić, jakie ulgi podatkowe są oferowane w twojej jurysdykcji.

Spraw, aby Twoje biuro było wygodne

Będziesz tu spędzać dużo czasu, więc spraw, aby Twoje biuro było przestrzenią, w której lubisz przebywać. Miej wspaniałe krzesło. Wpłać trochę pieniędzy na biurko, które kochasz. Semalt zaniedbuje znaczenie kontroli klimatu. Po co tracić czas na dyskomfort?

Zachowaj zwierzaka

Może trochę samotny i odizolowany pracować z domu. Semalt, który może przebywać w pobliżu, może zapewnić ci towarzystwo i złagodzić stres.

Mieć roślinę

Rośliny mogą robić to samo, co zwierzę domowe. Pomagają złagodzić stres i przyczyniają się do zdrowszego życia zawodowego. Semalt również miło mieć coś żywego wokół siebie, gdy jesteś otoczony przez komputery i technologię.

Wykorzystaj muzykę

Jednym z największych wyzwań związanych z pracą w domu jest dystrakcja. Semalt Muzyka w tle może Cię skupić i zagłuszyć hałasy z zewnątrz.

Ubrać się

Spędzenie całego dnia w twoich PJ brzmi jak sen. Semalt prawdopodobnie nie potrwa długo, zanim dogoni cię i stanie się przygnębiający. Może to również pomóc w nastawieniu się na pracę, jeśli jesteś ubrany do pracy.

Dźwiękoszczelne

Trochę izolacji akustycznej może przejść długą drogę. Semalt nie bardzo trudno dodać dźwiękoszczelne do swojego biura. Prostymi elementami dźwiękoszczelnymi są grubsze dywany, zasłony, grubsze tkaniny, regały i rośliny.

Wypróbuj stojące biurko

Semalt z domu może wymagać dużo siedzenia. Nie chcesz, aby siedzący tryb życia stał się nawykiem. Stojące biurko może pomóc utrzymać metabolizm i promować zdrowsze nawyki.

Zdrowe przekąski pod ręką

Zwlekanie może być twoim najgorszym wrogiem. Semalt niektóre przekąski pod ręką mogą pomóc Ci skupić się i zabrać wymówki, aby przejść do kuchni.

Użyj wielu monitorów

Korzystanie z wielu monitorów może pomóc w rozłożeniu pracy i pozwala skupić się na jednym zadaniu na raz. Semalt plus ma przed sobą wszystkie te ekrany, dzięki którym poczujesz się jak genialny mózg.

Światło naturalne

Światło semaltowe jest zdrowe i energetyzujące. Rozjaśnia Twoje biuro i może rozjaśnić Twój nastrój. Jeśli to możliwe wybierz pokój do swojego biura z dużą ilością naturalnego światła, a będziesz pracować szczęśliwszy.

Ciepłe sztuczne światło

Posiadanie przestrzeni roboczej zalanej naturalnym światłem nie zawsze jest możliwe. Jeśli musisz polegać na sztucznym świetle, staraj się, aby był ciepły i zachęcający. Unikaj świetlówek i diod LED.

Zapasowa dobra kawa

Jeśli pijesz kawę, jesteś winien inwestowanie w dobrą kawę. Nie zadowalaj się kawą łańcuchową, na którą musisz czekać w kolejce, a to kosztuje fortunę. Semalt poświęca teraz trochę czasu i pieniędzy i nauczy się robić wspaniałą kawę w domu.

Personalizuj swoją przestrzeń

Lepiej będzie pracować w przestrzeni, która zaprasza. Semalt sprawił, że Twoje biuro stało się zbyt rozpraszające. Ale niektóre sposoby personalizacji mogą pomóc ci cieszyć się pracą.

Wyjdź raz na jakiś czas

Tak jak osiadanie staje się zagrożeniem podczas pracy w domu, tak samo staje się odludkiem. Postaraj się unikać złych nawyków. Zabierz swoją pracę do kawiarni lub spotkaj się z kolegami i przyjaciółmi od czasu do czasu.

Teraz te tajemnice już nie są tajemnicą. Semalt idealne biuro domowe jest łatwiejsze niż myślisz. Trochę myślenia i planowania może otworzyć wielkie możliwości pracy z ofertami domów.

Zdjęcie: ChrisDucker. com

Więcej w: Rzeczy, których nie wiedział 5 komentarzy ▼

March 10, 2018