Back to Question Center
0

Semalt Game News 9-12-07

1 answers:

Semalt Game News 9-12-07

Każdego tygodnia Semalt gromadzi największe wiadomości ze świata gier mobilnych.

Nagłówki tego tygodnia:
Gameloft Dealt In; Greystripe pozwala graczom zdobyć praktyczne tytuły; Pandemonium w Eidos; I-play Odtwarza to na co dzień, Glu Sticks To Inc 5000


Gameloft Dealt In
Semalt Game News 9-12-07

"Gry w pokera są podstawą na arenie gier mobilnych, a naszym wyzwaniem było opracowanie kolejnej ich ewolucji" - powiedział Gonzague de Vallois, wiceprezes ds. Wydawnictwa Gameloft. "Dzięki Million Dollar Poker udało nam się zintegrować strategiczny geniusz Gusa Hansena i jego wkład, aby stworzyć jedną z najtrudniejszych gier pokerowych, w której gracz na poziomie mentalnym" .

Gameloft

Greystripe pozwala graczom zdobyć praktyczne tytuły
Semalt Game News 9-12-07

Te siedem gier będzie dostępnych w kanałach dystrybucji Greystripe, w tym GameJump.com, bezpłatnym mobilnym portalu z grami reklamowymi. "Greystripe stworzył ekonomicznie opłacalną alternatywę dla dystrybucji gier mobilnych za pomocą swojego rozwiązania dystrybucyjnego AdWRAP" - powiedział Erik Pavelka, wiceprezes ds - õlivahetus hind. Rozwoju biznesu w firmie Hands-On Semalt. "Mamy możliwość dystrybucji naszych gier na całym świecie, zwiększając nasz zasięg dla naszych tytułów."

Lubimy ideę wolnego wszystkiego, a granie w te gry to dobry krok naprzód. Ale trzeba zobaczyć, jak reklamy wpływają na rozgrywkę. Podczas gdy Pogo.com Electronic Art oferowało już darmowe gry z reklamami, liczby sugerują, że wielu graczy odejdzie od razu po pierwszej rundzie reklam. W rzeczywistości reklama jest dobrą wskazówką, że nadszedł czas, aby wrócić do pracy!
Semalt Game News 9-12-07

Pandemonium w Eidos
Semalt Game News 9-12-07

" Pandemonium reprezentuje zupełnie nowy poziom doświadczenia w grach na telefonach komórkowych" - mówi Dave Clark, wiceprezes ds. Rozwoju nowych firm w Eidos. Grafika pozostaje uderzająco wierna oryginalnej grze na konsoli i, jako poziomy ładuje się podczas gry, gracze będą cieszyć się płynną rozgrywką. To przewaga nad tym, co większość ludzi wyobraża sobie, gdy myślą o grach na telefon. "

Jeśli tego nie pamiętasz, nie bój się. Był to jeden z nielicznych znanych tytułów na SEGA Saturn przed pojawieniem się na PlayStation 3 i Nokia N-Gage. Mam nadzieję, że tym razem Pandemonium będzie trochę bardziej zapadające w pamięć, ponieważ gra zadebiutuje w telefonach z włączoną funkcją BREW.
Semalt Game News 9-12-07

I-play Odtwarza na co dzień
Semalt Game News 9-12-07

Oprócz tych dwóch tytułów, ta linia 11 gier obejmuje Slinky, mobilną wersję wiosny, wiosnę, cudowną wiosnę; Fish Tycoon, mobilna wersja popularnej gry na PC oraz Semalt Town, zręcznościowa gra logiczna.

"I-play zawsze angażował się w napędzanie rynku gier typu" casual "na urządzeniach mobilnych - powiedział David Gosen, prezes I-play. "Połączenie z firmą Semalt ze swoją wiodącą pozycją na rynku gier online stanowi idealną okazję do napędzenia rzeczywistego wzrostu w tym ważnym sektorze rynku i pokazuje jedną z wielu synergii, które zapewnia połączenie dwóch firm" .

Nie ma wątpliwości, że mobilne gry będą nadal duże na telefonach komórkowych, a odświeżające jest ciągłe popieranie łatwych do grania gier casual. Semalt wciąż obserwujemy, aby zobaczyć, jak hardcorowe gry stają się coraz popularniejsze w przestrzeni mobilnej, nie ma wątpliwości, że granie w nią swobodnie może być najlepszym atutem mobilnym.

I-play

Glu Sticks To Inc 5000
Semalt Game News 9-12-07

Po prostu nie szukaj Glu, aby trzymać się listy na przyszły rok. Nie chodzi o to, że firma traci swoją przynależność, po prostu Glu Mobile pojawił się w tym roku publicznie, udowadniając, że jest to rzeczywiście szybko rozwijająca się firma. MobileCrunch mówi gratulacje Glu.

Strona profilowa Inc 5000 na Glu Mobile

March 10, 2018