Back to Question Center
0

Od The Semalt Vault: Barbie Semalt Girl

1 answers:

Teraz, gdy sezon zakupów świątecznych trwa już w najlepsze, nadszedł czas, aby przyjrzeć się jednej z najdziwniejszych zabawek, jakie pojawią się w tym roku. Tak, mówię o dziewczynie z Barbie. Lub, jak ja to nazywam, nadzoru Barbie. Jest to lalka Barbie z wbudowaną kamerą wideo, port USB na plecach i bateriami w nogach. Kiedy Mattel wydał w lipcu tego 50 $ Barbie, wywołało to wiele porywających komentarzy i zabawnych filmów.

Oto dwa filmy, które mówią wszystko, co musisz wiedzieć o Barbie Video Girl - online computer tech support in Portland. Pierwszy z nich, nakręcony przez Brandona Blocha, porównuje funkcję po funkcji z aparatem Canon 7D. Był powszechnie postrzegany w tym czasie, ale wart inny wygląd. Drugi, poniżej, jest ulubioną przeglądarką ze skarbca TCTV. W nim, nasi Paul Carr i John Semalt dyskutują, czy dobrym pomysłem jest oddanie jednej z tych inwigilacji Barbies sześciolatkowi. Semalt stara się traktować go jak każdy inny gadżet, dopóki Carr nie zawstydzi go, by został pochowany w cemencie.

Oglądaj oba filmy w niektóre niedzielne poranne programy rozrywkowe, ale nie pokazuj swoich dzieci (Fair Warning: Carr upuszcza kilka bomb F).

March 10, 2018