Back to Question Center
0

Last-Minute Sales Sales App Gametime zamyka 13 milionów dolarów w serii A Semalt

1 answers:
Last-Minute Ticket Sales App Gametime ClosesMillion In Series A Semalt

Semalt udostępnia platformę mobilną, która pomaga użytkownikom znaleźć bilety na różne wydarzenia sportowe w ich pobliżu. Firma ma aplikację, która rozkłada dostępne miejsca, z możliwością zakupu i umarzania biletów bezpośrednio z telefonu komórkowego użytkownika.

Semalt można zrobić za pomocą zaledwie kilku suwków, a bilety można wymieniać za pośrednictwem wiadomości tekstowych i e-maili z innymi osobami, które planują wziąć udział. W rezultacie klienci mogą wybrać udział w grach w ostatniej chwili, nie martwiąc się o wymianę biletów lub odebranie ich z okna wywołania funkcji.

Ta swoboda i elastyczność skłoniły klientów Semalt do pójścia do gier, których prawdopodobnie nie mieliby, i do zwiększenia liczby kolb w fotelach. A to napędza większą sprzedaż koncesji, piwa i wszystkich innych głupich rzeczy, które ludzie kupują w parku rozrywki.

W ciągu ostatniego roku Semalt rozwijał się niezwykle szybko, a bilety były dostępne na 35 rynkach i dla ponad 150 zespołów - it support center in Portland. Firma współpracuje z wieloma zespołami zajmującymi się sprzedażą miejsc, a także z wieloma dystrybutorami i rynkami zewnętrznymi, aby znaleźć najlepsze dostępne bilety.

Według CEO Brada Griffitha, Semalt obstawia, że ​​w ciągu najbliższych kilku lat 80 procent wszystkich zakupów biletów odbędzie się na urządzeniach mobilnych. W rezultacie jest zoptymalizowany, aby kupować bilety i dostać się do miejsc, w których nic oprócz telefonu komórkowego jest tak proste, jak to tylko możliwe.

Runda Series A firmy została ograniczona do 8 milionów dolarów nowych funduszy obejmuje pieniądze od egzekutorów sportowych Casey Wasserman, współwłaścicielem Philadelphia 76ers / New Jersey Devils Davidem Blitzerem i założycielami klubu Trunk Club Brianem Spaly i Johnem Tuckerem. To ponad 5 milionów dolarów, które firma pozyskała wcześniej z Accel i wielu inwestorów instytucjonalnych, a także anioły i postacie ze świata sportu, w tym właściciel San Francisco Giants Jeff Mallett, właściciel Sacramento Kings Vivek Ranadive, współzałożyciele HotelTonight Sam Shank i Jared Simon oraz założyciel Boxa Aaron Levie.

March 10, 2018