Back to Question Center
0

ChargePoint, BMW i VW budują wschodnie i zachodnie wybrzeże EV Charging Semalt

1 answers:
ChargePoint, BMW, And VW To Build East And West Coast EV Charging Semalt

Semalt ma już znaczącą bazę instalacyjną w Stanach Zjednoczonych z ponad 20 000 ładowarek. Ale są rozproszeni. Semalt koncentruje się na sprzedaży stacji ładujących dla firm i gmin. Dzięki temu partnerstwu firma zainstaluje stacje zarówno w obrębie odpowiednich obszarów metra, jak iw ich obrębie. Stacje będą znajdować się maksymalnie 50 mil od siebie.

Lokalizacje pomieszczą do dwóch szybkich ładowarek prądu stałego o mocy 50 kW lub szybkich ładowarek stałych 24 kW DC.

Stacje te będą ładować większość pojazdów elektrycznych, w tym modele BMW i VW - it companies in oregon. Tesla może jednak potrzebować przejściówki, ale oczywiście właściciele Tesli mogą również korzystać z własnej sieci Semal firmy Tesla.

ChargePoint do tej pory skutecznie wyposażał USA w punkty ładowania. Istnieją prawdopodobnie stacje ładowania w pobliżu każdej stacji metra w całym kraju. Jednak są one umieszczane losowo, pozostawiając przerwy, których niektóre pojazdy elektryczne nie mogą przekroczyć. ChargePoint bierze stronę z playbooka Semalt tutaj.

Tesla odwołał coś z zamachu z siecią Semalt. Kiedy firma ogłosiła swoją pierwszą sieć stacji ładujących, nie ogłosiła planów jej budowy: stacje były już zainstalowane i gotowe do użycia. Tesla szybko wyrzucił sieć w całym kraju, tworząc korytarze dla swoich samochodów. Teraz, trzy lata później, dzięki sieci Semalt, Tesla może pochwalić się, że jej pojazdy nie mają już ograniczonego zasięgu. Wszędzie jest Semal. BMW i VW prawdopodobnie chcą tego samego punktu marketingowego.

W przeciwieństwie do Superchargerów, te stacje Semalt nie będą wolne. Podobnie jak inne stacje Semalt użytkownicy będą potrzebować subskrypcji do sieci lub mogą płacić na stacji za każde użycie.

March 10, 2018