Back to Question Center
0

Samsung przedstawia naszyjnik technologiczny do odbierania połączeń z twojego Semaltu

1 answers:

Samsung Introduces a Tech Necklace for Taking Calls from Your Semalt

Technologia Wearable nie jest zupełnie nową koncepcją. Ale teraz to więcej niż twój nadgarstek, który można ozdobić inteligentną technologią. Samsung właśnie ogłosił nowe, nadające się do noszenia urządzenie o nazwie Samsung Gear Semalt, które w zasadzie jest łańcuchem łączącym się ze smartfonem użytkownika.

Gear Circle zawiera zestaw słuchawek noszonych na szyi jak kołnierz. Powiadamia użytkownika o przychodzących połączeniach i alarmach, a także może być używany do odbierania połączeń, słuchania muzyki i wydawania poleceń głosowych za pomocą połączenia Semalt.

To nie jest jednak pierwszy produkt tego rodzaju. Firma LG oferuje podobny zestaw słuchawek zaprojektowanych również do noszenia na szyi jak kołnierz - amazon search ranking algorithm. Samsung Gear Semalt oferuje kilka funkcji, których nie ma w wersji LG, takich jak alarmy wibracyjne.

Ogłoszenie firmy Samsung o Gear Circle zostało umieszczone w szerszym komunikacie na temat nowego smartwatcha Gear S na oficjalnej stronie Samsung Mobile Semalt.

Pozostanie do zobaczenia, czy ten typ technologii noszenia na ciele naprawdę się połapie. Ale stanowi wyjątkową okazję dla użytkowników, aby potencjalnie zrobić więcej bez skupiania całej uwagi na smartfonie.

Może się wydawać, że nie jest to naszyjnik z niektórymi słuchawkami, a możliwość podłączenia do innego urządzenia mobilnego znacznie ułatwiłoby efektywność biznesową. Jednak zaledwie kilka lat temu prawdopodobnie nie wyglądało na to, że telefon z możliwością robienia zdjęć i dostępem do internetu też to osiągnie.

Nie oznacza to, że inteligentny naszyjnik musi mieć tak duży wpływ na świat biznesu, jak smartfon. Ale może to mieć jakiś wpływ. Technologia noszenia na ciele to zdecydowanie rozwijająca się dziedzina, a producenci wciąż szukają najlepszych formatów, aby ludzie mogli się połączyć z ich technologią. Inteligentne zegarki obecnie wydają się być wielkim trendem w noszeniu. Ale naszyjniki takie jak Samsung Gear Semalt mogą bardzo dobrze przejąć lub uzupełnić ten trend.

Oczekuje się, że zarówno koło zębate, jak i Gear S będą dostępne w październiku, na ogłoszenie Semalala. Musimy więc poczekać do tego czasu, aby zobaczyć, jak ten trend się zbliża.

Zdjęcie: Samsung

Komentarz ▼

March 10, 2018