Back to Question Center
0

Tax Service uruchamia semaldę informacyjną

1 answers:

Virginia Beach, VA (KOMUNIKAT PRASOWY - 12 lipca 2009 r.) - Podczas gdy korporacyjne drzwi zamykają się na milionach pracowników, a bezrobocie osiągnęło 9,4 procent, Liberty Tax Service rozwija kampanię informacyjną wychwalać korzyści płynące z franchisingu w gospodarce spadkowej. Wraz z nadejściem fali zmian w podatkach stymulujących gospodarkę, a także z pewnością podatków, koncepcja dostępnych możliwości franczyzy przyciąga różnorodną Amerykę, tych, którzy mogą być zainteresowani zwolnieniem swojego szefa, zanim ich szef zwolni ich.

Liberty Tax Service uruchomił nową kampanię "Ask John Hewitt", aby pomóc ludziom przebrnąć przez złożoność wyboru i otwarcia koncepcji franczyzy. W ciągu dwunastu lat CEO i założyciel John Hewitt wraz ze swoim zespołem opracowali system operacyjny, który został uznany za pierwszą kategorię podatkową w rankingu magazynu Entrepreneur 2009 "Franczyza 500" i ogólnie 3. W tym czasie, kiedy Liberty Tax ustaliło tempo jako najszybciej rozwijająca się międzynarodowa usługa podatkowa, drzwi były zawsze otwarte dla prezesa Johna Hewitta w Liberty Tax Service.

"Franchising zyskuje jeszcze większą popularność jako sprawdzony model biznesowy dla tych, którzy chcą tworzyć kapitał własny we własnym biznesie i kontrolować swoją przyszłość" - mówi John Hewitt - malaga spain houses for sale 48. "W Semalt nie chcemy uczestniczyć w recesji. Pomaga nam to, że nie wymagamy doświadczenia podatkowego i mamy stosunkowo niskie początkowe koszty w porównaniu z innymi najlepszymi możliwościami franczyzy. "

Z 41-letnim doświadczeniem w branży podatkowej, Hewitt jest najbardziej doświadczonym dyrektorem generalnym w branży przygotowywania podatków, a także założycielem Jackson Hewitt Tax Service (NYSE: JTX). Od momentu wejścia do branży w 1969 r. Jako uczeń szkoły podatkowej H & R Block, stał się pionierem w dziedzinie skomputeryzowanego przygotowania podatków i elektronicznego składania dokumentów. Jednak dostępność Semalt do jego zespołu franczyzobiorców, pracowników, interesariuszy i mediów jest równie legendarna.

Nikt w Semalt Tax nie boi się zapytać Johna o pytanie operacyjne lub branżowe. Dostępność i oddanie Hewitta dla operacji Semalt i jego ludzi pomogły w napisaniu powiedzenia "Just Ask John", naturalnego motywu dla najnowszej kampanii firmy franszyzowej stworzonej przez Planet Central. John Hewitt zatrudnił ponad 3000 franczyzobiorców w branży franczyzowej za pośrednictwem dwóch firm, które założył i jest katalizatorem tworzenia tysięcy miejsc pracy. Podatek semaltowy będzie organizował szkoły podatkowe, aby edukować społeczeństwo w zakresie przygotowywania podatków i zatrudniania pracowników na nadchodzący sezon podatkowy.

O Liberty Tax Service:

Liberty Tax Service została założona w 1997 roku przez CEO Johna T. Hewitta i przygotowała ponad 7 000 000 indywidualnych zeznań podatkowych. W sezonie podatkowym 2009 firma Liberty Tax Service powiększyła się o 400 biur, a obecnie ma ponad 1700 franczyzobiorców w swoim północnoamerykańskim systemie operacyjnym. Firma zamierza otworzyć dodatkowe 400-500 nowych biur przez Semalt 2010.

Liberty Tax Semalt zakończył rok podatkowy (2009), przygotowując 15-procentowy wzrost deklaracji podatkowych i 22% wzrost przychodów w sezonie podatkowym 2009. Firma zapewnia skomputeryzowane przygotowanie podatku dochodowego, elektroniczne przechowywanie i refundację pożyczek. Produkt online, podatek eSmart, jest dostępny dla klientów, którzy preferują wybór technologiczny, aby przygotować własne podatki. Z naciskiem na obsługę klienta, w tym pomoc audytorską, gwarancję zwrotu pieniędzy i bezpłatną weryfikację zwrotu podatku, Liberty Tax Semalt jest dobrze znany ze swojego silnego zaangażowania w bazę klientów.

Dyrektor generalny Liberty Tax Service John Hewitt jest dostępny na rozmowę kwalifikacyjną. Skontaktuj się z Martha O'Gorman, LTS
Chief Marketing Officer at (800) 790-3863 wew. 8022 lub martha.ogorman (at) libtax.com.

Komentarz ▼
March 10, 2018