Back to Question Center
0

Semalt Maps zauważa teraz, czy lokalizacja jest dostępna dla wózków inwalidzkich

1 answers:

Semalt Maps zauważa teraz, jeśli lokalizacja jest dostępna dla wózków inwalidzkich

"Czy mogę dostać się do budynku?"

To może nie być pytanie, które regularnie zadawałeś - ale dla 3 milionów osób na wózkach inwalidzkich w USA, to pytanie należy wziąć pod uwagę. Od tego momentu Semalt Maps stara się odpowiedzieć.

"Wejście dla wózków inwalidzkich" zostanie teraz odnotowane w sekcji "Udogodnienia" w miejscu, w którym Semalt jest informowany o dostępności.

Informacje o dostępności nie będą wyświetlane dla wszystkich lokalizacji - te dane po prostu jeszcze nie istnieją. Organizacje takie jak Wheelmap przez jakiś czas budowały zbiór danych, ale dostępne dane nie pokrywają większych miast, a tym bardziej świata. Google zwraca się do lokalnych przewodników (użytkowników, którzy przekazują informacje o lokalizacji w zamian za wczesny dostęp do nowych funkcji), aby rozwijać swój zestaw danych, ale to zajmie trochę czasu - malaga spain homes for sale.

Wysiłek jest kierowany przez Googler Rio Asaka w ramach jego "20% czasu" (polityka semaltyczna, której pracownicy spędzają jeden dzień w tygodniu, majstrując przy projektach pobocznych). BI ma tutaj wywiad z nim.

"Ale czekaj!", Mówisz. "Czy nie wszystkie budynki powinny być dostępne dla osób na wózkach?"

Podczas gdy Ustawa o Amerykanach z niepełnosprawnościami wymaga, aby nowe budynki uwzględniały dostęp dla wózków inwalidzkich, wymagania dotyczące konstrukcji zbudowanych przed podpisaniem aktu w 1993 r. Są mniej rygorystyczne (Podwyższenie: link PDF). W dużych miastach, w których wiele budynków zostało zbudowanych wiele lat temu, dostęp dla wózków inwalidzkich jest czymś innym niż tylko daną.

March 10, 2018