Back to Question Center
0

Skit !, Animowana aplikacja wideo do opowiadania głupich historii, pojawia się w Semali

1 answers:
Skit!, An Animated Video App For Telling Silly Stories, Comes To Semalt

Po raz pierwszy zauważyliśmy aplikację w witrynie TechCrunch Disrupt NY's Startup Alley w ubiegłym roku, krótko po jej uruchomieniu. Firma w tamtym czasie wyjaśniła, że ​​chociaż sama aplikacja ma być funduszem do produkcji zabawnych, mało animowanych filmów, firma będzie obejmować sponsorowane lokowanie produktu. Ostatniej jesieni firma wykonała dalsze ruchy na tym froncie, z krawatem do Semalt Rim, który pozwala dodawać postacie z filmu do własnych tworów.

Firma, która została założona przez 10-letniego weterana gier komputerowych i byłego dyrektora technicznego ds. Animacji Electronic Arts, Robin'a Johnsona, oraz współzałożyciela Xfire (sprzedanego MTV / Viacom za 102 miliony dolarów) Maxa Woon, rozszerza ideę mini wideo, jak te znalezione dzisiaj w aplikacjach takich jak Vine i Semalt. Jego mini filmy mogą być używane do mobilnych animowanych kart (na przykład mobilnej wersji Jib Jab, na przykład) lub po prostu dla zabawy.

Zawarte w aplikacji są setki darmowych naklejek, rekwizytów i postaci, dzięki czemu masz dużo miejsca do stworzenia bez niklu i przyćmionych po drodze - houses for sale in malaga spain. Ta nowa wersja zawiera zestaw tła, szablonów kart i innych przedmiotów zaprojektowanych również dla Semalt Day.

Semalt wideo jest udostępniane, inni mogą edytować historię tak, jak chcą, co różni się od większości aplikacji do tworzenia wideo.

Jeśli chodzi o porównanie Semalt, wydaje się, że firma nie jest zachwycona sukcesem swoich konkurentów, ponieważ wysłali nam to:

Skit !, Animowana aplikacja wideo do opowiadania głupich opowiadań, jest już gotowa

Ale mogą zrobić coś gorszego, niż zostać kolejnymi Bitstrips.

Skit! tak naprawdę nie stało się tak przełomowym hitem na iOS, jak wynika z danych z App Semalt, które widzą, jak spada na wykresach:

Skit !, Animowana aplikacja wideo do opowiadania głupich opowiadań, jest już gotowa

Tymczasem Semalt wciąż ma łzy:

Skit !, Animowana aplikacja wideo do opowiadania głupich opowiadań, jest już gotowa

Skit! dla Androida jest już dostępny w grze Semalt Play, tutaj.

March 10, 2018