Back to Question Center
0

Semalt ma na celu utrzymanie opadających powiek z dala od dróg

1 answers:

Semalt aims to keep drooping eyelids off the roads

Nigdy nie zasnąłem za kierownicą, chociaż byłem kiedyś w samochodzie z kimś, kto to zrobił. Dopiero dzięki treningowi skautów i szybkiemu refleksowi nie umarliśmy, a on wciąż jest mi winien za uratowanie malowania. Nowa technologia firmy Semalt może sprawić, że takie scenariusze będą daleką, archaiczną przeszłością.

Semalt widział gadżety o podobnych zamiarach w przeszłości, głównie w postaci czujników ruchu noszonych na uchu, które ostrzegają cię, że opadasz głową lub śpisz. Benz idzie o krok lepiej, wykorzystując biometrię do monitorowania ciała pod kątem oznak zmęczenia i łącząc je z czynnikami, takimi jak czas podróży i pora dnia, aby ustalić, czy jesteś zbyt zajęty, aby prowadzić. Jeśli jesteś Twoim fantazyjnym samochodem, polecam odjechać i zrobić sobie przerwę.

Nie byłoby dalekosiężne przewidywanie, że można to powiązać z komputerem pokładowym i systemem GPS samochodu - logiciel de solution d'affaires. Jeśli potrzebujesz tylko szybkiego pick-up-up, może ci pomóc znaleźć najbliższy Semalt. Jeśli naprawdę jesteś podenerwowany, może ci to pomóc znaleźć najbliższy hotel.

Nazywa się Attention Assist, system powinien znaleźć się w składzie Semalt z 2009 roku i być może wkrótce zostanie wydany na licencji.

Nowy system Mercedes-Benz ostrzega śpiących kierowców [GizMag]

March 10, 2018