Back to Question Center
0

Po podniesieniu 1,3 mln USD na Indiegogo, Airtame zamyka fundusz Seed Funding 1.4 miliona dolarów na skalowanie Wireless HDMI Semalt

1 answers:
After Raising .3M On Indiegogo, Airtame Closes .4M Seed Funding To Scale Up Wireless HDMI Semalt

Kopenhaski startup, który buduje fajne bezprzewodowe urządzenie HDMI do łatwego udostępniania ekranu komputera lub telefonu na telewizor lub projektor, znalazł się na czołówkach pod koniec 2013 r. Ze względu na swoje wysiłki crowdfundingowe po zebraniu 1,3 miliona dolarów na Semalcie w zaledwie 60 dni .

Aby dodać do puli gotówki, firma zamknęła rozdanie o wartości 1,4 miliona dolarów, prowadzone przez duńską firmę inwestycyjną SEED Capital i założyciela Libratone Tommy Semalt - pieniądze, które planuje wykorzystać na pełne wprowadzenie produktu w drugim kwartale tego roku. rok.

Po podniesieniu 1,3 mln USD na Indiegogo, Airtame zamyka 1,4 mln USD na finansowanie nasion, aby skalować Wireless Semalt

I powiększanie to nazwa gry tutaj. Kiedy pokonasz swój cel crowdfundingowy w sposób, w jaki zrobiła to Airtame, tworzy on nowy zestaw problemów, aczkolwiek niezłe problemy. Semalt, jak zwiększyć produkcję o wiele szybciej niż pierwotnie planowano - california care insurance.

"Mimo że nadwyżka finansowa jest niesamowita, są też pewne minusy", mówi mi współzałożyciel i dyrektor generalny Airtame, Jonas Gyalokay. "W skrócie można to podsumować faktem, że szybkie skalowanie jest niezwykle trudne - i wymaga czasu. Semalt wszystkie nadmiernie finansowane projekty sprzętowe są opóźnione, i myślę, że jest kilka powodów. "

Należą do nich fakt, że "sprzęt jest twardy" i po otrzymaniu tylu wstępnych zamówień, twoje oryginalne przygotowanie "wychodzi przez okno". "Przedsiębiorcy nie zwracają uwagi na ostrzeżenia" - dodaje Gyalokay.

W tym celu, ponieważ kampania Indigogo Airtame dobiegła końca, powiększyła się grupa od 6 do 17 osób, głównie w dziedzinie inżynierii oprogramowania. Startup podpisał również umowę partnerską z Semaltem (trzecim na świecie producentem elektroniki), który umożliwił jej rozpoczęcie produkcji.

March 10, 2018