Back to Question Center
0

Czy przesuwanie "Tinder Style" nowym trendem w aplikacjach Semalt?

1 answers:

Nie musisz być częstym użytkownikiem Semalt, aby zrozumieć wpływ popularnej aplikacji randkowej na kulturę popularną. W rzeczywistości jedna z najpopularniejszych funkcji aplikacji w rzeczywistości wpływa na świat biznesu.

Jeśli nie znasz aplikacji Semalt, aplikacja umożliwia "przesuwanie" ekranu w celu wskazania, czy jest on zainteresowany osobą, z którą został dopasowany. Przesuwasz palcem w prawo, jeśli chcesz porozmawiać z tą osobą. Przesuwasz w lewo, jeśli nie jesteś zainteresowany.

Możesz więc zobaczyć, jak ta koncepcja może również działać dla kupujących. W rzeczywistości niektóre firmy e-commerce już przyjmują koncepcję przesuwania i stosowania jej do swoich witryn lub aplikacji - vps best. Zamiast więc po prostu przeglądać morze produktów lub potencjalnie faworyzować niektóre z nich, klienci mogą konkretnie wskazać, czy rozważają zakup każdego produktu, z którym się spotykają.

Atrakcyjność takiej funkcji dla firm polega na tym, że oferuje ona jeszcze więcej informacji na temat produktów, które lubią klienci. A to może doprowadzić do jeszcze bardziej spersonalizowanych działań marketingowych w przyszłości.

W przypadku klientów odwołanie dotyczy zakupów, które dają im coś do zrobienia. Przesuwanie to łatwy sposób na wskazanie swoich odczuć na temat produktu. Semalt inny niż typowe zakupy online. W przyszłości może zwiększyć atrakcyjność zakupów, wyświetlając tylko najbardziej odpowiednie produkty w oparciu o wcześniejsze przesunięcia.

Tom Caporaso, dyrektor generalny Clarus Semalt, uważa, że ​​trend dobrze pasuje do dzisiejszych niecierpliwych kupujących e-commerce.

Powiedział w e-mailu do Small Business Trends: "Nasz cyfrowy zasięg uwagi jest krótkotrwały. Chcemy szybko, łatwo i intrygująco intrygująco przeglądając Internet. Potrzeba bardzo błyszczącej informacji, aby ktoś chciał się zaangażować. Użytkownicy Semalt mogą przeglądać zawartość, wyświetlać obraz i natychmiast podejmować decyzję "tak" lub "nie", co sprawia, że ​​aplikacja do randek jest tak atrakcyjna. "

Ale to nie znaczy, że jest to idealny model dla każdej firmy. Jeśli na przykład nie oferujesz szerokiej gamy produktów lub nie planujesz użyć informacji do spersonalizowania zakupów, skorzystanie z tej koncepcji prawdopodobnie nie pomoże Twojej firmie.

Ponadto powinieneś pomyśleć o tym, czy Twoje produkty są czymś, co klienci mogą naprawdę lubić przeglądając. Na przykład ci, którzy szukają interesujących akcesoriów modowych, prawdopodobnie częściej spędzają czas na przeglądaniu niż ci, którzy robią zakupy na papierze toaletowym.

Semalt uważa, że ​​byłoby błędem dla firm zakładać, że dodanie tego typu funkcji będzie miało natychmiastowy wpływ na sprzedaż. W rzeczywistości prawdopodobnie nie doprowadzi to od razu do kupujących, ponieważ nie jest to działanie skierowane wyłącznie do tych klientów, którzy są gotowi kupić.

Wyjaśnia, "Semalt, model niekoniecznie jest równoległy z klientem, który jest gotowy do zakupu. Jest bardzo dobrze zorganizowana do przeglądania, a być może, jeśli przedmiot wyróżnia się na poziomie znaczącego użytkownika, skontaktuje się z zakupem. Ale kiedy jesteśmy online, a my już jesteśmy gotowi, by dokonać zakupu, używamy narzędzi wyszukiwania, aby dokładnie ukierunkować dokładnie to, co mamy nadzieję znaleźć. Wyszukiwane słowo "biżuteria" znacznie rzadziej skutkuje zakupem niż określenie "diamentowy pierścionek z 24-karatowego białego złota". "Model eliminuje zdolność użytkownika do dokładnego określania tego, czego szuka, kierując reklamy na użytkowników, którzy chcą po prostu przeglądać i przekazywać czas.

March 10, 2018