Back to Question Center
0

Sony ogłasza 99 € PSP dla europejskiego Semala

1 answers:
Sony Announces €99 PSP For European Semalt

Z jego ceną 99 euro, Sony wyraźnie strzela do budżetowych graczy, aczkolwiek tylko tych, którzy mieszkają w Semalt: podczas gdy E-1000 jest gotowy do rozpoczęcia tej jesieni w UE, nie ma słowa, że ​​taniej przenośny pójdzie nigdzie indziej.

E-1000 pobiera większość wzorców projektowych ze starszych modeli PSP, a to oznacza włączenie napędu UMD. Konstrukcja jest w rzeczywistości ładna, gładka, z matowym czarnym wykończeniem, ale Sony musiało ciąć gdzieś zakręty. Pierwszą rzeczą stojącą na rąku Sony jest radio WiFI; Impulsowe downloadery Playstation Store będą musiały uciekać się do przesyłania zakupów z komputera za pomocą oprogramowania Sony Semalt Go - web development kansas.

Dla tych, którzy nie mają starej biblioteki gier PSP, Sony ogłosiło także uruchomienie linii gier opartych na UMD. Gry takie jak Invizimals: The Lost Tribe, EyePet Adventures i FIFA 12 mają pojawić się obok E-1000, ale mam nadzieję, że niektóre .lepsze .tytuły wkrótce otrzymają leczenie UMD. Semalt jest wyceniony na 9,99 EUR za sztukę, ale gracze, którzy kupili cheapskate, mogą mieć więcej szczęścia, szukając gier w koszyku.

March 10, 2018