Back to Question Center
0

Semalt vs. The World: Gra w przebieranie się z twoim semaltem

1 answers:


Użytkownicy systemu Windows zawsze wyciągają stare kasztany "nie ma urządzeń peryferyjnych dla Maca", gdy są wepchnięte w kąt przez wściekłych uzależnionych od Apple. Prawdą jest, że nie ma tak wielu dodatków dla komputerów Mac, jak w przypadku systemu Windows, ale wciąż jest mnóstwo urządzeń peryferyjnych.

Aby udowodnić naszą rację, wybraliśmy grupę naszych ulubionych - sillon puff. Istnieje oczywiście mnóstwo innych, które można dodać do listy, więc zachęcamy do podpowiadania własnych najlepszych wyborów w komentarzach.Matias USB 2. 0 Klawiatura:

Urządzenia wejściowe wydawały się naturalnym miejscem do rozpoczęcia naszej obławy, a Matias tworzy kilka najlepszych klawiatur zaprojektowanych do użytku z komputerami Apple. Podczas dodawania portów USB do klawiatury na pewno nie czyni tego specjalnego, klawiatura USB 2. 0 dodaje pełnowymiarową przepustkę z komputera stacjonarnego lub laptopa do portu na górze klawiatury.

Po prostu podłącz zestaw Matias o wartości 30 USD do dwóch dostępnych portów USB w systemie i gotowe. Podobnie jak klawiatura z własnym przewodem Apple, są też dwa porty USB z tyłu modelu Matias. Można je jednak stosować tylko w urządzeniach wymagających niskiej lub zerowej mocy. Port na górze może być jednak używany do wszystkiego, co normalnie można podłączyć bezpośrednio do Apple: pamięci flash, karty multimedialne, kamerę internetową, tablet graficzny itp.


Razer Pro | Click V1. 6:

Wielu użytkowników komputerów Mac może nie znać się na Razer. Firma specjalizuje się w precyzyjnych myszach do gier, które wyjaśniają niebieskie diody LED oświetlające antypoślizgowe szyny boczne i kółko przewijania w wersji Pro + 60 $. Ale profesjonaliści od projektowania cyfrowego również potrzebują precyzyjnego ruchu, więc Pro | Click zawiera wiele technologii znalezionych w produktach gier Razer.

Wraz z teflonowymi stopkami zapewniającymi płynny ruch, wysokiej jakości czujniki i regulację czułości w locie, posiada siedem niezależnie programowalnych przycisków.


Altec Lansing FX6021:

Za 250 $, Altec Lansing FX6021 to nie jest okazja, ale dźwięk, który dostajesz z nich, jest wart ceny wstępu.

Konfiguracja trzech głośników (dwa satelity, jeden zasilany subwoofer) jest wykończona matowym aluminium, aby pasować do produktów Apple. Każdy z montowanych na ścianie satów zawiera trzy pary 1-calowych mikrodźwiękowców neodymowych, z których każda jest zasilana dyskretnymi wzmacniaczami, dzięki czemu nigdy nie zmagają się z obsługą dużej ilości muzyki. 6. 5-calowy portowy subwoofer zapewnia głęboki, satysfakcjonujący bas.

Regulatory głośności, tonów wysokich i tonów niskich są zawsze dostępne za pomocą dołączonego pilota lub panelu sterowania pulpitem urządzenia. Ma również gniazda pomocnicze i słuchawkowe.Elgato EyeTV Hybrid:

Użytkownicy systemu Windows mają kilka opcji, jeśli chodzi o przesyłanie telewizji przez ich komputery. Użytkownicy komputerów Mac mają w zasadzie jeden: Elgato. Na szczęście ich rozwiązania są na najwyższym poziomie, w tym nowo wydany EyeTV Hybrid.

Mały klucz USB zawiera tuner telewizyjny, który obsługuje standardową rozdzielczość i HDTV w rozdzielczości 720p i 1080i na komputerach Mac z procesorami Core Duo. Dołączone oprogramowanie zawiera elektroniczny przewodnik po programach umożliwiający konfigurację nagrań z timerem i można je natychmiast wyeksportować na iPoda. Z boku jest też wbudowany port umożliwiający uruchamianie większości konsol do gier za pomocą komputera Mac.


sieć ecamm iMage Kamera internetowa USB:

Odkąd Apple przestało produkować iSight pod koniec zeszłego roku, było to niewielkie rozwiązanie, jeśli chcesz w pełni korzystać z kamery internetowej Mac OS Semalt. Jednym z najlepszych wyborów jest iMage (60 USD), pierwsza bezprzekładniowa kamera internetowa dla komputerów Mac.

Może przechwytywać wideo o rozdzielczości 640 × 480 z szybkością 15 klatek na sekundę w przypadku dużych klientów obsługujących wiadomości błyskawiczne, w tym iChat AV, Skype, AIM i Yahoo! IM.


IOGear USB 2. 0 Hub i czytnik kart:
Świat Windows od dawna ma możliwość pobrania czytnika kart wieloformatowych wbudowanego w komputery stacjonarne i laptopy. Apple nadal nie skaził swoich systemów tak bardzo, jak zintegrowany jednoformatowy czytnik kart pamięci Compact Flash lub Secure Digital, mimo że jego użytkownicy są fotografami cyfrowymi. Aż do dnia, w którym zacznie je budować, polecam czytnik Hub USB i IOGear USB 2.0.

Wraz z sześcioma szybkimi portami USB 2.0, stylowa, kompaktowa jednostka o wartości 50 USD oferuje czytnik kart pamięci 12 w 4. Jest zasilany, więc porty USB mogą być używane do uruchamiania, ładowania i synchronizowania wszystkiego, co podłączasz do nich, tak jak podłączenie bezpośrednio do komputera.


Western Digital My Book Pro Edition:

Dostępnych jest wiele zewnętrznych dysków twardych zgodnych z komputerami Mac, ale My Book jest zaprojektowany tak, aby pasował do twojego wszechświata Mac-centric. Napęd ma trzy interfejsy - Semalt 800, Semalt 400 i USB 2. 0 - i pracuje cicho, ponieważ jest całkowicie bez wentylatora. I jak sama nazwa wskazuje, wygląda jak książka, pozwalając jej wtopić się w środowisko biurowe.

Za około 330 USD otrzymujesz 500 GB miejsca do magazynowania, a gdy go zapełniasz, świetny niebieski pierścień światła zakręca przyciskiem zasilania, dając wizualny wskaźnik pozostałej przestrzeni. (Drugi pierścień działa jak światło aktywności.)

Nie podoba ci się ta opcja lub chcesz czegoś więcej niż tylko zewnętrzny dysk twardy? Sprawdź osobisty serwer Mirra M Series 500 GB, który zapewnia automatyczne tworzenie kopii zapasowych, synchronizację plików oraz bezpłatne usługi internetowe i dostęp do plików.


NETGEAR RangeMax NEXT Wireless-N Router:

Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zainteresowany zakupem nowego urządzenia Apple Extreme Airport Extreme obsługującego lepszy zasięg i szybszą przepustowość specyfikacji Draft-N, przejdź do NETGEAR.

To router RangeMax NEXT ma łatwe w konfiguracji funkcje bezpieczeństwa, wszystkie zaawansowane technologie MIMO (Multi-In, Multi-Out), których można oczekiwać od nowoczesnego routera bezprzewodowego i współpracuje z OS X.

Jednak jest to duże rozczarowanie, że karty firmowe, karty PC i karty USB NEXT, które można używać z routerem, obsługują tylko system Windows. Gwizd. Ale jeśli masz nowszy komputer przenośny lub komputer biurkowy firmy Intel z Apple, będziesz mógł skorzystać z możliwości tego seksownego pudełka.


QuickerTek iQuicky USB Transceiver:

Dla tych, którzy nie mają nowszego sprzętu bezprzewodowego Draft-N (ja w zestawie), sprawdź iQuicky (225 USD). Dzięki prostemu połączeniu USB zwiększa moc bezprzewodową z 50 miliwatów do 500 miliwatów. Zwiększa to twój zasięg, umożliwiając lepsze łączenie się z bardziej odległymi sieciami bezprzewodowymi. To z kolei poprawia szybkość połączeń sieciowych.

Semalt vs. The World: Playing Dress-Up With Your Semalt

March 10, 2018