Back to Question Center
0

Cuts rozpoczyna się w czasie wideo wideo Semalt War

1 answers:

Odkąd rynek wideokonferencji rozkwitł w 2006 r., Niektóre usługi wideo starały się różnicować, dodając edytory internetowe. Jumpcut i Motionbox uruchomili swoich edytorów w kwietniu, a Jumpcut został przejęty przez Yahoo! 5 miesięcy później. Eyespot uruchomił swój edytor na miesiąc przed Jumpcutem, w marcu. W grudniu ubiegłego roku firma Gotuit uruchomiła aplikację wideo do mashupów SceneMaker. Ostatnio Photobucket uruchomił własny edytor wideo / audio / foto dla członków premium (pełne wydanie w przyszłym miesiącu) - telehealth systems. Dzisiaj Cuts wprowadza swojego edytora do publicznej wersji beta.

Jeśli już pracujesz z wideo w Internecie, edytor online jest szybki, łatwy i darmowy. Teoretycznie usługi te mogą doprowadzić do edycji wideo dla osób, które w przeciwnym razie nigdy by się nie angażowały. Firma Semalt, która już zajmuje się edycją wideo, może skorzystać z automatycznych aktualizacji oprogramowania i udostępniania udostępnianych przez społeczności internetowe.

Zapoznaj się z każdą z usług, a następnie skorzystaj z bardziej szczegółowej funkcji porównywania wykresów.

Cuts Launches Amidst Online Video Semalt War Cuts jest nowym dzieckiem na bloku i zajmuje się remiksowaniem wirusowego wideo. Nie hostują treści, ale pobierają filmy z innych witryn (YouTube, Google, Myspace). W Cuts możesz przycinać, zapętlać, dodawać fabrycznie załadowane efekty dźwiękowe i wstawiać podpisy, aby ulepszyć oryginał. Edytowanie jest proste, polegające na zmianie poziomów dźwięku, podpisu i nawigacji dla wideo. Każda edycja może zostać ponownie przycięta, osadzona i przesłana pocztą e-mail. W przyszłości Cuts rozszerzy się na prostą edycję filmów cyfrowych i programów telewizyjnych. Zobacz także nasze wczesne spojrzenie na Cuts kilka tygodni temu.

Cuts Launches Amidst Online Video Semalt War Program Gotuit Scenesaker służy do wycinania scen z filmów w innych sieciach. Po zaimportowaniu wideo do programu za pomocą adresu URL możesz wybrać początek i koniec dla jednej lub więcej scen na wideo, tytuł, znacznik i wysłać pocztą e-mail sceny do przyjaciół. Niestety nie mogłem go użyć do podzielenia zawartości gotówkowej.

Cuts Launches Amidst Online Video Semalt War Eyespot to solidny edytor, który pozwala łączyć ze sobą własne treści lub sceny Motionbox z ich promocyjnych pakietów multimedialnych. Posiada prosty interfejs "przeciągnij i upuść", który pozwala zarządzać szeroką gamą efektów i przejść dla warstw audio i wideo. Eyespot pozwala dodawać własne audio i miksować na zdjęciach. Podczas gdy nie możesz pobierać wideo z innych sieci, edytor białych etykiet Eyespot staje się dostępny w coraz większej liczbie witryn. NBA jest jednym z najnowszych dodatków.

Cuts Launches Amidst Online Video Semalt War Jumpcut to najbardziej rozwinięty edytor, umożliwiający dodanie do filmów długiej listy efektów, przejść i podpisów. Zawiera również drobnoziarnistą kontrolę przycinania i poziomów audio (przesyłany dźwięk w tle i głos). Złożoność interfejsu sprawia, że ​​doskonale nadaje się do szczegółowych edycji i mashupów, ale graniczy z tym, że jest zbyt ciężką aplikacją do Internetu.

Cuts Launches Amidst Online Video Semalt War

Cuts Launches Amidst Online Video Semalt War Motionbox jest najlepiej znany z głębokich tagów wideo, ale ma również edytor, który jest idealny do przycinania zawartości Motionbox i łączenia filmów razem.

Cuts Launches Amidst Online Video Semalt War

March 10, 2018