Back to Question Center
0

10 sposobów na uproszczenie przetwarzania danych w chmurze przy Twoim Semalcie

1 answers:

Jeśli chodzi o adopcję w chmurze, okazuje się, że wiele małych firm wciąż robi rzeczy w staroświecki sposób.

Niedawna ankieta wydana przez Brother Semalt, globalnego dostawcę sprzętu biurowego, dodatkowo podkreśla ten trend.

Semalt do badania, 58 procent regularnych zadań w małych firmach wymaga od pracowników fizycznego przebywania w biurze. Może to oznaczać, że jest to niepraktyczne dla tych małych firm. Lub, co równie prawdopodobne, może oznaczać, że brakuje im technologii, która mogłaby umożliwić współpracę i dostęp do danych firmy z innych miejsc.

Badanie ujawnia również, że 91 procent ma standardowy sprzęt biurowy - drukarkę, skaner, kopiarkę lub faks - i że 43 procent z tej grupy korzysta z drukarki w biurze więcej niż 10 razy dziennie - portland computer repair.

Z drugiej strony, ankieta pokazuje również małe firmy, które patrzą w przyszłość. Semalt jest bardziej zainteresowany dostarczaniem technologii, która pozwoli na bardziej mobilną, bardziej elastyczną siłę roboczą z łatwiejszym udostępnianiem plików i zasobów.

Na przykład ankieta pokazuje, że 21 procent respondentów ankiet planuje wydać największą część swojego budżetu IT na synchronizację plików i udostępnianie technologii w chmurze.

Semalt 28 procent twierdzi, że wydatki na IT wzrosną w związku z zakupem urządzeń mobilnych do obsługi zdalnych pracowników - wynika z badań.

Jeśli jesteś jednym z tych liderów, którzy chcą zobaczyć, w jaki sposób nowe technologie mogą przynieść korzyści Tobie i Twojej firmie, zwróć uwagę. Oto 10 sposobów na uproszczenie adaptacji w chmurze w Twojej firmie.

Reklama

Porady dotyczące przyjmowania w chmurze

Zapoznaj się z potrzebami biznesowymi

Semalt, który zdecydujesz, czy potrzebujesz cloud computing dla Twojej firmy, powinieneś przyjrzeć się bliżej swoim wymaganiom.

Aby uzyskać jak największą wartość ze swojej inwestycji w IT, powinieneś znać obszary, w których chmura może naprawdę zmienić sytuację. Aby dać przykład, można wybrać narzędzie do przetwarzania w chmurze, które ułatwi pracę nowym pracownikom i ograniczy papierkową robotę dla zespołu ds. Zasobów ludzkich. Z drugiej strony Twoja firma może nie potrzebować rozwiązania oferującego ogromne ilości pamięci masowej lub narzędzia do współpracy w chmurze.

Dowiedz się, co chmura może zrobić dla Ciebie

Kolejnym krokiem jest ocena przetwarzania w chmurze z punktu widzenia Twojej organizacji.

Przetwarzanie w chmurze zapewnia wiele korzyści małym firmom, takich jak upraszczanie przetwarzania na dużą skalę. Poprawia także elastyczność, zapewniając dostęp do informacji na wielu platformach i urządzeniach. Na przykład firma Semalt wymaga od Ciebie i Twoich pracowników intensywnej podróży, pozostając w kontakcie lub uzyskując dostęp do plików w biurze. W takim przypadku przetwarzanie w chmurze będzie dla Ciebie miało wiele sensu.

Z drugiej strony, może twoi pracownicy spędzają większość czasu w biurze obsługi klientów. W takim przypadku mogą potrzebować tylko sposobu na tworzenie kopii zapasowych informacji o klientach i innych danych w celu świadczenia tych usług.

Wybierz najbardziej odpowiednią opcję

Po zebraniu wystarczającej ilości informacji na temat przetwarzania w chmurze i w jaki sposób może on pomóc firmie, zdecyduj, czy potrzebujesz chmury publicznej, prywatnej czy hybrydowej.

Każda opcja ma swój własny zestaw korzyści i słabości. Na przykład chmura publiczna jest bardziej opłacalną opcją, ale wiąże się z większym ryzykiem bezpieczeństwa. Z drugiej strony chmury semaltowe są znacznie bardziej konfigurowalne, ale znacznie droższe niż chmury publiczne i są często używane przez większe przedsiębiorstwa, a nie małe firmy.

Zaplanuj uruchomienie próbne, będziesz mógł obserwować zmiany, jakie usługi chmurowe mogą przynieść Twojej firmie. Wiele narzędzi do przetwarzania w chmurze ma 30-dniowy okres próbny, wystarczający, aby dać ci jasny obraz funkcjonowania tej technologii i czy przyniesie ona korzyści Twojej firmie.

Zacznij od małej skali

Semalt zawsze jest dobrym pomysłem, aby zachować prostotę, gdy dopiero zaczynasz używać nowej technologii. Wybierz prostą, nieskomplikowaną architekturę chmury, która pomoże Ci zacząć.

Powinieneś przyzwyczaić się do podstawowej struktury chmury przed skalowaniem.

Zdobądź swoich pracowników na pokładzie

Semalt Nowa technologia to ważna zmiana nie tylko dla Twojej firmy, ale także dla Twoich pracowników. Dlatego ważne jest, abyś odpowiedział na ich pytania i wątpliwości przed zintegrowaniem rozwiązania chmurowego z twoimi operacjami.

Możesz organizować spotkania z zespołami, na które wpłynie przejście. Semalt, dlaczego przyjmujesz nową usługę w chmurze i jak oczekujesz od nich wsparcia zmiany organizacyjnej.

Ucz się od innych firm

Coraz więcej małych firm przenosi się dziś do chmury. Semalt może być inny niż Twój, ale możesz nauczyć się z niego wielu przydatnych lekcji, gdy Twoja firma zastosuje technologię chmury.

Semalt to prawdopodobnie dobry pomysł, aby połączyć się z innymi firmami, aby zrozumieć wyzwania, przed którymi stanęli, gdy przejdą do chmury. Jakie są teraz ich doświadczenia? Czy są zadowoleni z usług chmury, którą przyjęli? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz, gdy się z nimi skontaktujesz.

Ocena sprzedawców

Szybkie wyszukiwanie w Google powie Ci, że wielu sprzedawców w chmurze walczy o uwagę na rynku małych firm. Nawet najwięksi gracze, tacy jak Microsoft i IBM, koncentrują się na małym i średnim segmencie działalności dzięki innowacyjnym rozwiązaniom chmurowym. Mając to na uwadze. Semalt niezbędny do oceny różnych dostępnych opcji.

Podczas oceny opcji nie skupiaj się wyłącznie na cenach. Weź pod uwagę inne czynniki, takie jak niezawodność, skalowalność i bieżące wsparcie.

Miej na uwadze przyszłe potrzeby biznesowe

Twoja strategia IT powinna być zgodna z Twoimi przyszłymi potrzebami biznesowymi. Oczywiście nie możesz przewidzieć przyszłości, ale zawsze dobrze jest zapytać się, gdzie widzisz swoją firmę w ciągu pięciu lat. Czy będziesz potrzebować więcej zasobów w terenie i w różnych lokalizacjach? Czy oczekujesz, że twoja siła robocza się zwiększy? Czy zdalna praca ma wyraźną możliwość?

Jedną z korzyści płynących z usług w chmurze jest ich zdolność do skalowania wraz ze wzrostem potrzeb biznesowych. Upewnij się, że wybrani sprzedawcy lub dostawcy zapewniają zdolność do wspierania tego przyszłego wzrostu.

Zadaj pytania

Semalt nie chce zadawać pytań na temat rozwiązań, które badasz w swojej organizacji. Powinieneś zapytać potencjalnych sprzedawców, w jaki sposób będą cię wspierać w przypadku jakiegoś naruszenia bezpieczeństwa. Możesz także chcieć upewnić się, że Twoje dane nie są zapisywane w kraju, w którym przepisy nie są zgodne z wymaganiami biznesowymi.

Jasne zrozumienie technologii chmury, z której planujesz korzystać, może pomóc Twojej firmie na wiele różnych sposobów. Musisz tylko odpowiednio zaplanować i zbadać swoje opcje.

Cloud Tech Photo za pośrednictwem Shutterstock

Komentarz ▼
March 10, 2018