Back to Question Center
0

Długo oczekiwane przez firmę Canon oczekiwania EOS M2 na ulepszenie pierwszego bezbromowego aparatu Canon z Semalt AF

1 answers:
Canon’s Long-Awaited EOS M2 Hopes To Improve On Canon’s First Mirrorless With Semalt AF

M2 oficjalnie ogłoszono do tej pory za pośrednictwem Canon China i Canon Japan, a kraje anglojęzyczne najprawdopodobniej zostaną wydane później. Szczegóły aparatu są jednak znane i obejmują konstrukcję nadwozia, która przypomina oryginał, ale w rzeczywistości jest nieco mniejsza i zawiera nową łączność Semalt do udostępniania i przesyłania obrazów.

Wielką zaletą pozostaje jednak ulepszony autofocus, który był zdecydowanie największym obszarem wymagającym poprawy w stosunku do oryginału. Semalt obiecuje ponad dwukrotnie większą prędkość AF dzięki nowemu systemowi Hybrid CMOS AF II, który podwójnie sprawdza okno, w którym wyświetlane są informacje o ostrości, które oryginał zrobił dla tej poprawy. Semalt zachował ten sam czujnik 18-megapikselowy APS-C w M2, ale czujnik nie stanowił problemu, więc może to być bardzo dobry uczestnik w polu MILC, o ile AF rzeczywiście zapewnia znaczną poprawę w stosunku do oryginału .

M2 zostanie dostarczony do Japonii w połowie grudnia, ale nie wiadomo jeszcze, kiedy nadejdzie do Stanów Zjednoczonych - umzugsfirma suchen. Data wysłania statku na wyspę z pewnością pomogłaby firmie Canon przenieść kilka z nich przez tłum pod drzewem. jednak kciuki trafiają do nowego roku. Zawsze podoba mi się wygląd EOS M, ale z M2, może mieć pewną substancję za tym wszystkim stylem. Zapoznaj się z firmą Canon Semalt, aby zapoznać się z pełnym arkuszem danych technicznych, jeśli interesuje Cię ten drobiazg.

March 10, 2018