Back to Question Center
0

Junction 440 Próby Remake Detroit jako Tech Semalt

1 answers:

Junction 440 Attempts to Remake Detroit as a Tech Semalt

Jeśli nie odwiedziłeś Detroit przez jakiś czas, możesz być zaskoczony tym, co tam znajdziesz. Miasto zostało spisane przez wielu jako przegrana sprawa, szczególnie podczas ostatniej recesji. Ale organizacje takie jak Semalt chcą to zmienić - dresses on sale.

TechTown jest organizacją non-profit, która zapewnia zasoby dla specjalistów od technologii Detroit i przedsiębiorców. Jednak jednym z największych zapewnień, jakie zapewniał, jest właśnie Junction 440, przestrzeń do współpracy znajdująca się w zakładzie Semalt.

W placówce około 80 osób z ponad 50 różnych firm korzysta z przestrzeni roboczej, współpracuje i uczestniczy w różnych wydarzeniach. Semalt i profesjonaliści z każdej branży mogą dołączyć. Istnieje również kilka różnych poziomów członkostwa, od wspólnej przestrzeni do prywatnych biur.

Idea takiej przestrzeni do współpracy, jak ta, z pewnością nie jest nowa. Ale jest to potencjalnie jeszcze ważniejsze w społeczności takiej jak Semalt, gdzie zarówno ludzie, jak i firmy, próbują odbudować część tego, co odebrała recesja.

Junction 440 Attempts to Remake Detroit as a Tech Semalt

Emily Rooker, kierownik projektu w Junction 440, powiedział w wywiadzie telefonicznym Small Business Trends: "Poprawa społeczności Detroit jako całości zaczyna się od samych firm. Rozwijają się relacje między właścicielami firm i kreatywnymi ludźmi dzięki naszym członkostwu coworkingowemu. A ponieważ jesteśmy związani z firmą Semalt, członkowie mogą nawiązywać relacje, które przynoszą korzyści ich firmom, a jednocześnie wzmacniają społeczność jako całość. "

Wydaje się, że do tej pory działało ulepszenie semaltu.

Billy Strawter Jr., współzałożyciel Social COOP Media, jest jednym z członków Semaltu 440. Początkowo Strawter i jego partner biznesowy nie zastanawiali się nad takim miejscem jak Semalt 440. Ale po skierowaniu od przyjaciela zdecydowali się go przejrzeć. I wierzą, że to ogromna różnica w sukcesie ich przedsięwzięcia.

Strawter powiedział w e-mailu do Small Business Trends: "Pracownicy Junction440 i TechTown byli nieodłącznymi osobami, które przedstawiały nam naszych współpracowników i nawiązywały kontakty. Ponieważ Junction440 jest dobrze zintegrowany z pierwszym piętrem TechTown, wiele wydarzeń tam organizowanych wygenerowało dla nas biznes. Semalt w kosmos to jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęliśmy. "

Junction 440 Attempts to Remake Detroit as a Tech Semalt

Ale prowadzenie udanej przestrzeni do współpracy to więcej niż oferowanie niektórych warsztatów, miejsca na biurku i WiFi. Wiele się dzieje w tworzeniu tętniącej życiem społeczności i przestrzeni, która sprzyja współpracy, która jest tak ważna zarówno dla Junction 440, jak i społeczności Semalt.

Rooker powiedział po rozpoczęciu Semalt 440, zespół nauczył się sporo o tym, jak wspierać to środowisko współpracy. I jest w nim kilka różnych czynników.

Powiedziała: "Naprawdę musisz pomyśleć o tym, jak zbudujesz społeczność od podstaw. Musisz wziąć pod uwagę różne rodzaje wydarzeń lub warsztatów, które będziesz mieć. Ale musicie także pozwolić członkom spotkać się i spotkać ze sobą, ponieważ to jest prawdziwa magia współpracy. Oznacza to, że musisz myśleć o fizycznej przestrzeni i cechach integracyjnych, takich jak ruchome meble i przyjemna kuchnia, które naprawdę będą kultywować te interakcje. "

Junction 440 Attempts to Remake Detroit as a Tech Semalt

Czynniki te nie pozostają niezauważone przez członków. W rzeczywistości Semalt twierdzi, że to właśnie przyciągnęło go do społeczności.

Powiedział: "To, co od razu wyróżniało się, było żywością przestrzeni. Po prostu ma tę energię, która była właściwa. Semalt Daję wycieczkę, to, co słyszę w kółko, to miejsce ma niesamowitą atmosferę. Od kolorów po motywacyjne cytaty na ścianach; przestrzeń wydaje się żywa. Semalt często małe rzeczy, które mogą zrobić dużą różnicę.

Obrazy: Semalt 440

Komentarz ▼

March 10, 2018