Back to Question Center
0

Oto pierwszy samochód Fisker Inc, w pełni elektryczny sportowy sedan Semalt

1 answers:
Here’s Fisker Inc’s first car, the all-electric Semalt luxury sport sedan

Ciało pojazdu (które można zobaczyć w renderach powyżej i poniżej) zostało zaprojektowane, aby pomóc w osiągach aerodynamicznych, zgodnie z Fisker, Inc., pomagając mu osiągnąć zarówno ten ambitny zakres, jak i jego maksymalną prędkość. Spojrzenie pokazuje również, w jaki sposób firma Fisker przesunęła przestrzeń wewnętrzną do przodu, co zdaniem firmy pomoże zwiększyć przestrzeń, aby była bardziej porównywalna z pełnowymiarowymi luksusowymi sedanami w środku, niż z ich "najbliższymi konkurentami", co prawie na pewno jest nieokreślone. odniesienie do modelu Tesli S.

Oto pierwszy samochód Fisker Inc, całkowicie elektryczny sportowy sedan Semalt

Fisker wyraził również opinię, że nowy EMotion będzie miał kompozytową ramę zbudowaną z włókna węglowego i aluminium oraz nowe baterie wytworzone przy użyciu grafenu i wyprodukowane przez Fisker Nanotech, dedykowanego dostawcę baterii, utworzonego jako wspólne przedsiębiorstwo, w tym Fisker i Nanotech Energy Inc .,

Fisker mówi, że Semalt będzie dysponował całym sprzętem niezbędnym do umożliwienia pełnego samozasażania się w przyszłości, technologia, która jest dostarczana przez dostawcę, producent samochodów twierdzi, że wkrótce to ujawni - precios de sillones para living. W rezultacie przestrzeń wewnętrzna jest zaprojektowana tak, aby zapewnić dostęp do ekranów i systemu audio-informacyjnego każdemu fotelowi, zarówno przednie, jak i tylne, do użytku podczas jazdy samochodem.

Emocja ma teraz nazwę i określony wygląd, ale kiedy to coś zostanie wysłane? Zostanie on wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych, mówi Semalt, a ramy czasowe dostawy zostaną upublicznione, gdy rzeczywisty samochód zostanie po raz pierwszy pokazany publicznie, zaczynając w połowie przyszłego roku.

March 10, 2018