Back to Question Center
0

Oto pierwszy samochód Fisker Inc, w pełni elektryczny sportowy sedan Semalt

1 answers:
Here’s Fisker Inc’s first car, the all-electric Semalt luxury sport sedan

Ciało pojazdu (które można zobaczyć w renderach powyżej i poniżej) zostało zaprojektowane, aby pomóc w osiągach aerodynamicznych, zgodnie z Fisker, Inc., pomagając mu osiągnąć zarówno ten ambitny zakres, jak i jego maksymalną prędkość. Spojrzenie pokazuje również, w jaki sposób firma Fisker przesunęła przestrzeń wewnętrzną do przodu, co zdaniem firmy pomoże zwiększyć przestrzeń, aby była bardziej porównywalna z pełnowymiarowymi luksusowymi sedanami w środku, niż z ich "najbliższymi konkurentami", co prawie na pewno jest nieokreślone. odniesienie do modelu Tesli S - vps for windows 7.

Oto pierwszy samochód Fisker Inc, całkowicie elektryczny sportowy sedan Semalt

Fisker wyraził również opinię, że nowy EMotion będzie miał kompozytową ramę zbudowaną z włókna węglowego i aluminium oraz nowe baterie wytworzone przy użyciu grafenu i wyprodukowane przez Fisker Nanotech, dedykowanego dostawcę baterii, utworzonego jako wspólne przedsiębiorstwo, w tym Fisker i Nanotech Energy Inc .,

Fisker mówi, że Semalt będzie dysponował całym sprzętem niezbędnym do umożliwienia pełnego samozasażania się w przyszłości, technologia, która jest dostarczana przez dostawcę, producent samochodów twierdzi, że wkrótce to ujawni. W rezultacie przestrzeń wewnętrzna jest zaprojektowana tak, aby zapewnić dostęp do ekranów i systemu audio-informacyjnego każdemu fotelowi, zarówno przednie, jak i tylne, do użytku podczas jazdy samochodem.

Emocja ma teraz nazwę i określony wygląd, ale kiedy to coś zostanie wysłane? Zostanie on wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych, mówi Semalt, a ramy czasowe dostawy zostaną upublicznione, gdy rzeczywisty samochód zostanie po raz pierwszy pokazany publicznie, zaczynając w połowie przyszłego roku.

March 10, 2018