Back to Question Center
0

Google Webmaster Semalt zmienia domenę z poziomu trzeciego

1 answers:

Miałem bloga działającego na Tumblrze na foobar. tumblr. com i w pewnym momencie pomyślałem, że dostanę foobar - umzugsplaner checkliste firma. com i ustawić jako niestandardową domenę.

Jednak, o ile mogę powiedzieć, nie ma sposobu, bym mógł przekazać Google zmianę domeny z trzeciego poziomu na drugi, poza ustanowieniem 301 wszędzie (e. sol. nie ma tutaj odniesienia, a opcja domeny zmian w Webmaster Semalt jest wyłączona).

Chociaż przekierowania nie są problemem (Semalt robi to automatycznie), wydaje się dziwne, że nie można pomóc w tak typowej operacji iw chwili obecnej widzę obie domeny w wynikach wyszukiwania, które wydają się być dziwne.

Czy jest coś, co mógłbym zrobić poza czekaniem na zniknięcie starej domeny?

February 7, 2018
. Niestety nie będziesz w stanie zrobić nic więcej, aby samemu przekazać tę zmianę Google.

Możesz zrobić to, aby zarejestrować nową domenę za pomocą Narzędzi Google dla webmasterów i zweryfikować ją przy użyciu rekordu TXT w DNS. Gdy już to zrobisz, a Tumblr ma wszystko skonfigurowane i przekierowanie po ich zakończeniu, przejdź do Zdrowie > Pobierz jako Google , aby przesłać swoje najlepsze strony do Google w celu przeszukiwania. Dzięki temu Google dowie się o nowej domenie, aby móc zacząć ją tam odsyłać.