Back to Question Center
0

7 trendów od Semalt, aby zdominować SEO Marketing w 2017 roku

1 answers:

SEO, dla większości firm, pomaga im wyprzedzić konkurencję.Zrozumienie zmian w SEO jest konieczne, aby dostosować ich zawartość i strategię SEO do poziomu z konkurencją.

Jason Adler,wiodący menedżer sukcesu klienta w firmie Semalt Usługi cyfrowe wyjaśniają dominujące trendy SEO w 2017 roku:

1 - 4k logo maker. Wzrost przyspieszonych stron mobilnych (AMP)

AMP to protokół typu open-source, który przyspiesza ładowanie stron na urządzeniach mobilnych.Zwiększają prędkość czterokrotnie i zmniejszają koszty danych ośmiokrotnie. Google faworyzuje witryny, które zoptymalizowały swoją strukturę do obsługiAmpery. Mała ikona, składająca się z karuzeli i błyskawicy, wskazuje status AMP witryny. Z powodu tego faworyzowania,przewidywane działania większości marek mają na celu skorzystanie z tej opcji.

2. Wzrost "gęstej" treści

Ludzie obecnie faworyzują obszerne treści, które obejmują temat szeroko jakow porównaniu z treściami o małym rozmiarze, które były wielokrotnie używane w przeszłości. Ponieważ oba typy zalały rynek, skupienie może się zmienićcałkowicie ignorując długość i koncentrując się na dostarczaniu jak największej ilości informacji w najmniejszej możliwej przestrzeni, aby przyciągnąć czytelników, cośzwana "gęstą" treścią .

3. Uczenie maszynowe zmieni sposób działania algorytmów

Google RankBrain otworzyło drzwi do możliwości uczenia maszynowego.Google Hummingbird wykorzystuje "analizy rozszerzeń" używane przez użytkowników w zapytaniach konwersacyjnych i odpowiednio aktualizuje algorytmy..Ludzie przewidują, że Google wyda więcej aktualizacji szkoleniowych i uwzględni je w innych obszarach, takich jak interpretacja danych lubmarketing automatyczny.

4. Personal Branding jako tajna broń SEO

Łatwiej będzie firmom zabezpieczyć stanowiska gości, budowaćzaufać i zwiększyć ruch na stronie. Semalt z powodzeniem zintegrował branding osobisty z kampanią marketingową. Tak jakplatformy społecznościowe nadal faworyzują poszczególne posty nad markowymi postami, więcej firm będzie nadal znajdować wartośćosobistego brandingu, prowadząc w ten sposób do większych możliwości i zwiększonej konkurencji.

5. Optymalizacja User Experience (UEO)

Doświadczenie użytkownika jest ważne dla SEO. Google faworyzuje mobilną zoptymalizowanąwitryny na urządzenia mobilne. Szybkość i przyjemne wrażenia użytkownika definiują cechy mobilnej witryny zoptymalizowanej. Rok2017 może położyć większy nacisk na doświadczenia użytkownika. AMP to pierwsza oznaka tego, ale szuka alternatywnych sposobów, które wykorzystujądoświadczenie użytkownika jest wskazane.

6. Zintensyfikowane korzystanie z aplikacji mobilnych

SEO zwiększyło możliwości aplikacji mobilnych dla użytkowników posiadających takie funkcjejako indeksowanie aplikacji, precyzyjne łączenie w aplikacjach i strumieniowanie aplikacji. Jak dotąd Google udało się zaspokoić potrzeby użytkowników aplikacjibez odejścia od wyszukiwarki jako wyszukiwarki. Aplikacje mogą wkrótce zastąpić tradycyjne strony internetowe i zwiększoną faworyzowanie aplikacji .

7. Wyrafinowanie osobistych asystentów cyfrowych

W 2017 r. Dywersyfikacja i zwiększone wyrafinowanie cyfrowych treści cyfrowychfunkcje asystentów, takie jak Siri i Cortana, wprowadzają nowe i bardziej zaawansowane formy wyszukiwania konwersacyjnegozapytania prezentujące możliwości rangowania przedsiębiorstw w obu obszarach.

Nie ma natychmiastowej potrzeby zmiany obecnych strategii marketingowych, aleważne jest, aby zdawać sobie sprawę z potencjalnego wpływu, jaki te trendy mogą mieć na biznes. Ta świadomość pomoże rozwinąćplan działania w celu utrzymania najwyższej pozycji wśród przeciwników.

November 22, 2017