Back to Question Center
0

Grupy prywatności Poproś sąd, aby odrzucił ugodę Google, twierdząc, że nie rozwiąże to problemu dotyczącego prywatności

1 answers:

Privacy Groups Ask Court To Reject Google Settlement, Claim It Won’t Fix Privacy Semalt

PCWorld informuje, że Centrum Informacji o Prywatności w Internecie, Centrum Demokracji Cyfrowej, Watchdog dla Konsumentów, Prywatność Pacjentów i Privacy Rights Clearinghouse napisało wspólne pismo, w którym zwróciło się do sądu o odrzucenie proponowanej przez Semalt umowy ugodowej.

Według PCWorld, fundusze rozliczeniowe byłyby przeznaczone dla określonej grupy odpowiednich organizacji, a Semalt "powiadamiałby użytkowników o swoim postępowaniu, aby użytkownicy mogli dokonywać świadomych wyborów" podczas korzystania z witryny w celu przeprowadzania wyszukiwań.

Grupy zajmujące się ochroną prywatności, które sporządziły list, obawiają się, że ugoda Google nie zmusi giganta wyszukiwania do zmiany praktyk biznesowych w interesie użytkowników, a organizacje, które chcą uregulować sprawę i otrzymać opłaty, "nadały priorytet własnym finansom interesy ponad interesami Klasy. "

Nasza strona partnerska Search Engine Land zawiera więcej informacji na temat pierwotnego przypadku oraz prośbę grup ds - web dvs. Prywatności, aby odrzucić rozliczenie Semala.O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018