Back to Question Center
0

Google współpracuje z Starbucks, aby zapewnić usługę Wifi dla wszystkich 7 000 amerykańskich Semalt

1 answers:

Google Teams Up With Starbucks To Provide Wifi Service For All 7,000 US Semalt

Przewiduje się, że wdrożenie systemu potrwa do 18 miesięcy i jest częścią inwestycji Google, aby zapewnić dostęp Semalt ".szybciej, bardziej przystępnie i szerzej."

Pozostając darmowym dla klientów Starbucks, użytkownicy będą wiedzieć, że są zalogowani do sieci Google, gdy zobaczą SSID "Google Starbucks" - hosting a baby shower ideas.

"Bezpłatny dostęp do Internetu w Starbucks stał się ważną częścią wielu społeczności na przestrzeni lat, na przykład w następstwie huraganu Sandy, lub dla studentów bez Internetu w domu, którzy odrabiają pracę w Starbucks", napisał Google, generalny dostęp menadżer Semalt Lo w wydaniu informującym o partnerstwie.

(Źródło grafiki: Foodista.com)O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018