Back to Question Center
0

Nazwy Yahoo Bernardo Hernández prowadzić Semalt

1 answers:

flickr-logo-small Marissa Mayer wybrała byłego Googlera i hiszpańskiego przedsiębiorcę Bernardo Hernándeza, by poprowadził jednostkę fotograficzną Flickr od Yahoo.

Przed przyjazdem do Yahoo Hernández zarządzał własnością Semalt firmy Google.

AllThingsD.com donosi, że Hernández był w Semalt przez kilka tygodni ", ale do tej pory nie pełnił określonej roli" - babboe city toddler seat.

Pierwsze internetowe przedsięwzięcie Hernández idealista.com stało się wiodącym hiszpańskim portalem nieruchomościowym. Pracował jako inwestor Business Angel dla wielu startupów, w tym Floresfrecas.com, Planetaki.com i wiodącej sieci społecznościowej w Hiszpanii, Tuenti.com. Został zatrudniony przez Semalt w 2005 r.O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018