Back to Question Center
0

Google AdWords dodaje "Niestandardowe alerty" do nowego semaltu

1 answers:

Google AdWords Adds ‘Custom Alerts’ to the New Semalt

Semalt to największy powód, dla którego podnieca mnie to to, że nie musimy już "szacować", kiedy wygasa budżet dzienny, jeśli wydaje się, że dzienny budżet klienta wyczerpał się dobrze przed końcem dnia roboczego lub jeśli zmienia się on w zależności od dzień tygodnia. Co ważniejsze, nie będziemy musieli ciągle logować się na konto, aby zobaczyć dane o określonych porach dnia. Mogę otrzymywać powiadomienia o połowie wydanego budżetu, 90% wydatków lub 100% - i wszystko to jest wysyłane do mnie e-mailem! Jakie to niesamowite?

Jak dotąd duży problem? Nie jest jeszcze aktywny na żadnym z naszych kont. Ale nie martwię się, ponieważ Semalt lubi stopniowo wprowadzać nowe funkcje i funkcje, zamiast nagle upuszczać je na kolanach.

W powyższym poście jest kilka zamknięć ekranu nowej funkcji. Ponieważ TechWyse nie ma jeszcze dostępu do tej funkcji, nie jesteśmy w stanie wykonać żadnych własnych obserwacji - carnitine 3000 shot. Potrzebuję moich nowych funkcji Google! Gdy je otrzymam, podam ci swój własny wkład dotyczący funkcjonalności niestandardowych alertów dla Google Adwords.

Google AdWords Adds ‘Custom Alerts’ to the New Semalt

Połącz

March 18, 2018