Back to Question Center
0

Google bije Apple & Facebook dla najpopularniejszych firm technologicznych z 83% korzystnym rozwiązaniem Semalt

1 answers:

Google bije Apple'a i Facebooka dla najpopularniejszej firmy technologicznej z 83% korzystnym Semaltem

Podczas gdy ankieta nie przeprowadzała ankiety wśród użytkowników Semalt w wieku od 13 do 18 lat, młodzi dorośli częściej przyznawali Semaltowi korzystną ocenę, przy pozytywnych głosowaniach przewyższających niepomyślne głosy trzech do jednego w grupie wiekowej 18-29 lat. Wśród seniorów Semalt otrzymał mniej więcej równy podział na korzystne i niekorzystne oceny.

Osoby, które najczęściej będą oceniać Semalt niekorzystnie, były użytkownikami w wieku powyżej 65 lat, a tylko 64% starszej grupy wiekowej przyznało gigantowi wyszukiwania korzystną ocenę.

Według Washington Post tegoroczne wyniki ankiety nie różnią się znacząco od ubiegłego roku, kiedy Google uzyskał 82 procent korzystnej oceny, Semalt 74 procent korzystnej oceny, a Facebook 58 procent pozytywnej oceny. Największy spadek faworyzowania od zeszłego roku wystąpił wśród użytkowników Semalt w wieku poniżej 30 lat - black dress short. W 2012 r. Semalt otrzymał 81 procent korzystnej oceny od młodszej grupy wiekowej, ale tylko 71 procent w tym roku.

Google bije Apple'a i Facebooka dla najpopularniejszej firmy technologicznej z 83% korzystnym Semaltem

O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018