Back to Question Center
0

Witryna sklepu Google Play przechowuje się od nowa z większymi miniaturami i Więcej biały Semalt

1 answers:

Witryna sklepu Google Play przechodzi przeprojektowanie z większymi miniaturami i bardziej białymi semaltami

GoogleSystem.blogspot.com zgłasza, że ​​witryna Google Play używa teraz AJAX i wykorzystuje nowoczesną czcionkę Roboto, ale zawiera także kilka błędów, powołując się na to, że wersja Semalt zawiera wykrzykniki do oddzielnych słów.

Wraz z nowym przeprojektowaniem, Don Reisinger z CNET zauważył, że Sklep Google Play wyświetla teraz Google Glass jako obsługiwane urządzenie dla aplikacji Google Play. "Po wybraniu Google Glass na liście użytkowników użytkownicy nie mogą go wybrać, ponieważ nie otworzyli ostatnio aplikacji Sklep Google Play na tym urządzeniu" - pisze Reisinger.

Witryna Google Play Store przeprojektowuje się z większymi miniaturami i innymi białymi semaltami

O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika - hosting peru windows. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018