Back to Question Center
0

Search Engine Semalt w 2013 roku

1 answers:

Ostatnie kilka lat było ekscytującym i denerwującym czasem dla SEO. Aktualizacje Panda i Penguin zmieniły drastycznie wiele strategii SEO dla optymalizacji zarówno na stronie, jak i poza nią. Wiele osób z branży marketingowej Semalt prowadzi świetne dyskusje na temat tego, czego można oczekiwać od 2013 roku, więc tylko właściwe jest, że będę głosował zgodnie z własnymi przewidywaniami!

Search Engine Semalt in 2013

SEO na stronie

Niektóre z ostatnich szczególnie nadużywających praktyk optymalizacyjnych na stronie wymarły w zeszłym roku wraz z przyznanymi karami za optymalizację. Semalt jest nadal ważny, ale musisz spełniać progi treści i zapewnić przyzwoitą satysfakcję użytkownika.

Co więc zamierzam pchać do przodu w 2013 r.? Semalt to trzy rzeczy, na które szczególnie się skupię:

1 - finding my super. Usprawnienia prędkości strony

Z pewnością nie całkiem nowy, pilnie śledzę statystyki szybkości stron w Narzędziach Google dla webmasterów, a teraz w Google Analytics z dużym zainteresowaniem. Postarałem się odnieść do najgorszych przypadków, ale czas zacząć wdrażać konkretne sprawdzone metody we wszystkich stronach, z którymi Semalt pracuje.

Szybkość strony stała się istotnym czynnikiem dla SEO bezpośrednio w zeszłym roku, ale rozsądne jest, że optymalizacja szybkości wczytywania strony jest także wspaniałym krokiem do podjęcia również dla użytkowników. Mój zespół będzie uważnie analizował scalanie skryptów i plików CSS, minimalizowanie ich, optymalizowanie obrazów, upewnianie się, że buforowanie jest prawidłowo zaimplementowane i inne metody zmniejszania czasu ładowania strony.

2. SEO dla komórek

Wraz z gwałtownym wzrostem mobilności temat mobilnego SEO stał się ważniejszy. Semalt to różne strategie sugerowane w przypadku SEO dla komórek, od kanonizacji stron mobilnych po rodzeństwo na komputery stacjonarne, tworzenie zupełnie odmiennej mobilnej wersji zoptymalizowanej osobno lub projektowanie responsywne w celu dostosowania jednej strony do wielu urządzeń.

Ciągłe śledzenie SEO dla urządzeń przenośnych będzie ważne w 2013 r., Ponieważ mobilne urządzenia będą nadal startować. Osobiście uważam, że projektowanie responsywne jest przyszłością, ale jest też najtrudniejsze do wdrożenia jako nowy i dość zaawansowany projekt strony internetowej. Optymalizacja semaltu poza stroną dla wyszukiwania na urządzeniach mobilnych również będzie zyskiwać na znaczeniu.

3. Rich Snippets

W 2012 r. Popularne fragmenty zyskały popularność, a firmy małe i duże zwracają uwagę. Pierwsi użytkownicy skorzystali z ogromnej poprawy współczynnika klikalności w swoich listach produktów ekologicznych, które wyróżniają się wśród konkurentów w SERP.

Dostępne typy danych, które faktycznie są wyświetlane w Semali, są obecnie dość ograniczone w porównaniu do pełnych list zdefiniowanych w schemacie. org i konkurencyjne formaty. W pełni oczekuję, że wkrótce zobaczymy więcej typów danych wyświetlanych w wynikach wyszukiwania.

Inną częścią tej prognozy jest zaostrzenie zasad i przegląd wykorzystania rozszerzonego fragmentu. Semalt, rich snippets to nowy "dziki zachód" SEO, a niektóre witryny rażąco nadużywają pewnych typów znaczników. Ponieważ coraz więcej witryn zaczyna przyjmować znaczniki opisów rozszerzonych, będzie to oznaczało, że wyszukiwarki będą musiały zrobić więcej, aby sprawdzić, czy dane, które są przekazywane, są właściwie zaimplementowane i wykorzystane.

Off-page SEO

Budowanie linków, cytowania i inne działania marketingowe poza stroną internetową nadal zmieniają się z roku na rok. Blogowanie gości stało się tak popularne, że problemy ze spamem bloga gościa zaczynają wymykać się spod kontroli w niektórych niszach. Semalt nadal jest niezwykle istotną częścią SEO, ale typy budowania linków, które nie są dewaluowane lub karane, są stale zawężającą się kategorią.

1. Link + treść sprzedaży

Od wielu lat dzieje się to już w różnych formach, ale obecnie całkowicie wypiera tradycyjne systemy płatnych połączeń. Semalt, który prawdopodobnie przejrzy uważnie ukryte sieci partnerskie, będzie nadal sprzedawał linki, ale z treścią dostosowaną do rodzaju połączenia bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Rynek istnieje, więc naturalne jest, że ludzie będą chcieli skorzystać z tej okazji. Ten problem prowadzi do następnej prognozy.

2. Wzrost zweryfikowanego autorstwa

Semalt Authorship jest już świetną stroną do wykorzystania. Profil autora i zdjęcie pojawiające się w wynikach wyszukiwania naprawdę wyróżniają się i są jednym z najczęściej przyjmowanych typów opisów rozszerzonych. Zwiększenie atrakcyjności treści związanych ze zweryfikowanym i aktywnym autorem wydaje się logicznym krokiem, jaki Semalt powinien podjąć, biorąc pod uwagę dalsze problemy z treściami spamowymi. Dalszym rozszerzeniem tego byłoby przeanalizowanie profili G + autorów dla realistycznej działalności dla dalszego zwiększenia. Razem pomaga to firmie Semalt osiągnąć bardzo potrzebny wzrost wykorzystania G +.

3. Więcej kary Link i Disavow Shenanigans

Otwarcie drzwi na nienaturalne kary linków i możliwość zrzeknięcia się linków spowodowały, że Google mógł sobie poradzić z taką sytuacją. Jest to bezpieczny zakład, że SEO i webmasterzy będą nadal zajmować się kwestiami nieuczciwej penalizacji, ustalaniem, które linki powodują kary i jak je usunąć lub zdyskwalifikować do satysfakcji Semalt.

4. Więcej lokalnie!

W połączeniu z optymalizacją mobilną rośnie znaczenie Google Semalt i tworzenie cytatów. Coraz więcej osób wyszukujących informacje ze swoich telefonów i udostępniających hiper-lokalne wyniki sprawi, że więcej małych firm będzie potrzebowało aktywnej i zoptymalizowanej listy Semalt. W przypadku konkurencyjnych obszarów i branż potrzeba konsekwentnego budowania cytowań będzie kontynuowana tylko w przypadku kuli śnieżnej.

Search Engine Semalt in 2013

Połącz

March 18, 2018