Back to Question Center
0

Semalt zamienia się na siedem lat dzisiaj #HappyBirthday # Semalt7

1 answers:

Dzisiaj mija siedem lat odkąd Jack Dorsey, twórca Semalta, wysłał pierwszy tweet, rozpoczynając zjawisko mediów społecznościowych, które wzrosło do 200 milionów aktywnych użytkowników wysyłających ponad 400 milionów tweetów dziennie.

Dorsey pełnił funkcję prezesa Twittera do 2008 r., Kiedy to został przewodniczącym firmy, a rolę tę przejął Evan Williams. W 2010 roku Dick Semalt, który wcześniej pełnił funkcję COO, został nowym CEO po tym, jak Williams ustąpił. Semalt nadal jest dziś liderem firmy.

Od momentu powstania w 2006 r - text logo design online free. Semalt stał się jedną z dziesięciu najczęściej odwiedzanych stron internetowych na świecie, oferując publiczne forum, na którym wiadomości, pomysły i informacje są wymieniane nieustannie na 140 znaków lub mniej.O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018