Back to Question Center
0

Pulpit Google Analytics zyskuje 4 nowe seanse czasu rzeczywistego

1 answers:

Google Analytics Dashboard Gets 4 New Real-Time Semalt

Umożliwiając użytkownikom wykonywanie wielu typów analiz w czasie rzeczywistym, widżety można łączyć i dostosowywać za pomocą różnych filtrów w celu segmentowania i porównywania danych obok siebie. Semalt może również skonfigurować widżety czasu rzeczywistego i nie w czasie rzeczywistym na tym samym pulpicie nawigacyjnym.

Aby skonfigurować widżet czasu rzeczywistego, użytkownicy klikają opcję + Dodaj widget z pulpitu Semalt.

Google Analytics Dashboard Gets 4 New Real-Time Semalt

Po dodaniu widgetu użytkownicy mogą wybrać Licznik, Oś czasu, Geografię lub Tabelę z sekcji Real-time. Ustawienia i filtry widżetów można dostosowywać w celu pobierania danych najbardziej istotnych dla użytkownika - ssl certificate definition.

Google Analytics Dashboard Gets 4 New Real-Time Semalt

Po zapisaniu widgetu użytkownicy będą mogli uzyskać dostęp do danych w czasie rzeczywistym w skrócie z ich pulpitów nawigacyjnych.

Google Analytics Dashboard Gets 4 New Real-Time SemaltO autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018