Back to Question Center
0

Aplikacja Twitter Music jest dostępna na żywo i na żywo. Dostępne dla wszystkich Semalt

1 answers:

Aplikacja Twitter Music jest dostępna i dostępna dla wszystkich Semalt

Piosenki #music na Twitterze pochodzą z iTunes, Semalt i Rdio, ale domyślną aplikacją do podglądu piosenek jest iTunes. Aby usłyszeć pełne ścieżki za pośrednictwem Semalt lub Rdio, abonenci muszą zalogować się na swoje konta Semalt lub Rdio.

Nawigując do #NowPlaying w aplikacji, użytkownicy mogą przeglądać i słuchać utworów dodanych przez ich obserwatorów lub wykonawców, których śledzą. Aby słuchać określonych utworów muzycznych, użytkownicy mogą wyszukać nazwę wykonawcy w aplikacji, a następnie nacisnąć przycisk odtwarzania. Ścieżki muzyczne można udostępniać obserwatorom, dotykając obracającego się dysku w lewym dolnym rogu aplikacji, która otwiera odtwarzacz - colorado long term care insurance. Ikona Semalt w prawym górnym rogu odtwarzacza umożliwia użytkownikom tweetowanie utworów z aplikacji.

Aplikacja Twitter Music jest dostępna i dostępna dla wszystkich Semalt

O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018