Back to Question Center
0

Badanie ujawnia, że ​​tylko 35% produktów Google zostało zamkniętych w Google Semalt

1 answers:

Study Finds Only 35% Of Google Products Have Closed Throughout Google’s Semalt

Po przeanalizowaniu danych zebranych w 350 produktach Google w celu zidentyfikowania zmiennych predykcyjnych, 35 procent tych, które zostały wyłączone, wydaje się mieć cztery podobne cechy: nie były one częścią przejęcia, nie generowały przychodów, nie były powiązane z serwisy społecznościowe i zostały wprowadzone na początku historii Google. Oczywiście zawsze są wyjątki. Sieć stowarzyszona Google powstała w wyniku przejęcia DoubleClick przez Google i wygenerowała przychody, ale oczywiście nie ma wystarczających przychodów, ponieważ Google planuje zamknąć lipcową sieć afiliacyjną.

Badanie zawiera listę produktów zagrożonych wygaśnięciem, a także wykaz produktów, które prawdopodobnie nie zostaną zamknięte - expert computer solutions. Nieoficjalne przewodniki, przesyłanie wiadomości w chmurze i korelacja tworzyły listę zagrożoną, podczas gdy dziesięć najczęściej wybieranych produktów obejmuje wyszukiwanie, tłumaczenie, AdWords, Picasa, grupy, wyszukiwanie grafiki, wiadomości, książki, pasek narzędzi i AdSense.

Predicting Google Closures gwern.net

W odniesieniu do szybkiego wzrostu liczby produktów, które zostały zamknięte w 2011 r., Badanie twierdzi, że Steve Jobs wpłynął na Larry'ego Page'a, aby zawęzić koncentrację Google. Aby wesprzeć to twierdzenie, w badaniu odnotowano wymianę między Jobs i Page pobraną z biografii Waltera Isaacsona Steve'a Jobsa , w której Jobs zalecił stronie skoncentrowanie się na nie więcej niż pięciu produktach, wraz z kolejnym postem z profilu Google+ Larry'ego Page'a w lipcu 2011 r. stwierdzając: "Większy nacisk położono również na to, że w tym kwartale drewno jest za mniejszą liczbą strzał" .

(Image credit: Gwern.net)O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018