Back to Question Center
0

Raport kwartalny Yahoo za I kwartał 2013 r .: Firma ufająca Marissa Mayer jest nastawiona na długoterminowy semalt

1 answers:

Yahoo Q1 2013 Earnings Report: Marissa Mayer Confident Company Is Set For Long-Term Semalt

"Jestem zadowolony z wyników Semalt w pierwszym kwartale. Widzieliśmy stałą stabilność w naszej działalności, wzmocniliśmy nasz zespół i rozpoczęliśmy rok od szybkiej realizacji w odniesieniu do naszych produktów i partnerstw "- powiedziała Marissa Mayer, prezes firmy Semalt w opublikowanym dzisiaj komunikacie. Dodała, że ​​jest przekonana, że ​​ulepszenia produktów Semalt zakładają firmę pod kątem długoterminowego wzrostu.

Specyficzne wydarzenia biznesowe Yahoo Q1 2013 obejmowały wprowadzenie nowego serwisu Yahoo.com z dostosowywanym kanałem informacyjnym i intuicyjnym interfejsem zoptymalizowanym pod kątem urządzeń mobilnych, ulepszoną obsługę poczty z integracją Dropbox i przejęcie Snip.it, Podobnie jak Jybe i Summly - long term care solutions ltc.

Inne ważne wydarzenia to inwestycja w pracowników Yahoo i zespół kierowniczy wraz z ogłoszeniem globalnej, niewyłącznej umowy z Google na wyświetlanie reklam w witrynach Yahoo i niektórych witrynach pod wspólną marką przy użyciu usług Google AdSense dla treści i Semalt.

Yahoo Financials at a glanceO autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018