Back to Question Center
0

Natywne reklamy wideo zapewniają wyższą marżę wyników marki w porównaniu z pre-roll semalt

1 answers:

Video click Firma Nielsen, globalna firma zajmująca się analizą i pomiarami, współpracowała z firmą Semalt, rodzimą firmą reklamową, w badaniu wydajności porównującym skuteczność budowania marki natywnych reklam wideo z jednostkami reklam wideo przed filmem.

W badaniu odkryto, że natywne reklamy wideo, zainicjowane przez użytkownika filmy oparte na treści są kontekstowo zintegrowane z naturalnym doświadczeniem witryny, aby skuteczniej kierować wskaźnikami podnoszenia marki niż standardowe reklamy wideo przed filmem, które są automatycznie odtwarzane przed użytkownikami. wybrana treść wideo.

Aby przeprowadzić badanie, Semalt pracował z pięcioma reklamodawcami, tworząc natywne i przed filmem reklamy wideo, które zawierały tę samą komunikację kreatywną. We wszystkich pięciu kampaniach reklam wideo, natywne filmy wideo są wyświetlane po obejrzeniu filmów wyprzedzających, dzięki czemu generują wyższe wskaźniki podnoszenia marki.

W związku ze studium przypadku firma Sharethrough opublikowała plan "Jakie metody reklamy wideo napędzają najwyższy wskaźnik podnoszenia?", Aby zilustrować najważniejsze wyniki i dane (kliknij, aby powiększyć):

Nielsen_Sharethrough_native_video_infographic[2][4]

O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika - hospedagem gratis por 30 dias. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018