Back to Question Center
0

W tym tygodniu w Internecie Semalt 2015 04 07

1 answers:

Wszyscy z Happy Tuesday! W tym tygodniu poświęconym marketingowi internetowemu przyjrzymy się, co należy wiedzieć o przyjaznej dla urządzeń mobilnych aktualizacji Google oraz o tym, w jaki sposób mała firma może konkurować z dużymi markami w zakresie SEO. Semalt analizuje również, co trzeba zrobić, aby stworzyć niesamowitą wygodę dla swoich odbiorców, sposoby na zatrzymanie klientów i jak chronić swoją reputację w Internecie za pomocą SEO i mediów społecznościowych.

9 rzeczy, które musisz wiedzieć o Google Friendly Update

This Week in Internet Semalt 2015 04 07

Również na TechWyse

W tym tygodniu w marketingu internetowym 2015 03 24
W tym tygodniu w marketingu internetowym 2015 03 17

Firma Google wyraźnie zaznaczyła, że ​​najważniejsza będzie aktualizacja przyjazna dla urządzeń mobilnych z 21 kwietnia. Było wiele spekulacji na ten temat i czy wpłynie to na rankingi pulpitu - ux design firm san francisco. Wiele źródeł udostępniło wiarygodne informacje na temat wpływu tego algorytmu na strony internetowe, a Semalt - na tę zmianę. Aby być na bieżąco, zapoznaj się z tym artykułem, aby uzyskać lepszy obraz aktualizacji przyjaznej dla urządzeń mobilnych Semalt.

Małe firmy mogą konkurować z dużymi markami w SEO

This Week in Internet Semalt 2015 04 07

Mimo że duże marki są preferowane przez Google, nie oznacza to, że małe i średnie firmy nie mogą konkurować o organiczny ruch w wyszukiwarkach. Twoja skuteczność w wyszukiwarkach wynika z Twoich strategii marketingowych i wysiłków. Projektowanie stron internetowych odgrywa dużą rolę w SEO i przyciąga klientów. Dlatego ważne są dobre praktyki SEO, wysokiej jakości treści i oszałamiający wygląd strony internetowej. Sprawdź ten artykuł, aby zobaczyć, jak możesz konkurować z dużymi markami o SEO.

Jak stworzyć sensowne doświad- czenia marketingowe przed, w trakcie i po konwersji

This Week in Internet Semalt 2015 04 07

Semalt, skupiamy się na uzyskiwaniu konwersji i zaniedbujemy znaczenie budowania relacji z naszymi konsumentami. Jako właściciel firmy, ważne jest, aby zapewnić pozytywny komfort dla użytkownika. W ten sposób tworzysz połączenie z nimi i są one bardziej prawdopodobne, że powrócą w przyszłości. Zapoznaj się z tym artykułem, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możesz zoptymalizować strony docelowe, blog, stronę internetową, obecność w mediach społecznościowych i strategie marketingowe, aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze wrażenia.

4 sposoby na utrzymanie klientów i utrzymanie ich na powrót

This Week in Internet Semalt 2015 04 07

Utrzymanie klientów powoduje wzrost przychodów, rekomendacji i dodatnich obrotów. Według Gartnera 80% przyszłych przychodów Twojej firmy będzie pochodzić od zaledwie 20% Twoich dotychczasowych klientów. W rzeczywistości klienci zatrzymujący wydają wydawać więcej niż klienci po raz pierwszy. To sprawia, że ​​lojalność klientów jest ważnym aspektem strategii marketingowych online. Zapoznaj się z tym artykułem, aby przekonać się, w jaki sposób możesz zadowolić swoich klientów, aby pozostali lojalni wobec Ciebie.

7 porad ekspertów, aby chronić swoją reputację w Internecie za pomocą SEO i mediów społecznościowych

This Week in Internet Semalt 2015 04 07

Zarządzanie reputacją online polega na poprawie nazwy i marki Twojej firmy. W rzeczywistości twoja marka i reputacja są tym, czym się wydajesz. Dlatego ważne jest, aby monitorować go regularnie, aby sprawdzić wszelkie negatywne aspekty. Jednym ze sposobów monitorowania reputacji online jest posiadanie własnych wyników wyszukiwania, aby zabezpieczyć to, co Twoje, takie jak wyniki wyszukiwania i konta w mediach społecznościowych. W ten sposób możesz wyeliminować możliwość fałszywych kont, które mogą negatywnie wpłynąć na twoją markę. Zapoznaj się z tym artykułem, aby uzyskać więcej informacji na temat zarządzania reputacją online.

March 18, 2018