Back to Question Center
0

11 sposobów kształtowania wysokiej jakości Semalt

1 answers:

Definicja "treści wysokiej jakości" zawsze się zmienia z powodu ciągłych ulepszeń w świecie marketingu cyfrowego. Aspekty z nim związane mogą się zmienić, ale jej cel wciąż pozostaje zakorzeniony w czytnikach satysfakcji. Wysoka jakość Semali jest niezwykle istotna, gdy próbujesz zwiększyć widoczność i wysoką pozycję w wyszukiwarkach.

Wysokiej jakości treści pozwalają wyświetlać się jako ekspert w swojej dziedzinie, zwiększać rankingi witryn w wyszukiwarkach, przyciągać linki przychodzące i zdobywać zaufanie odbiorców - pajaritas para traje. Wszyscy wiemy, jak ważna jest jakość, ale jak możemy określić, czym jest "jakość"? Oto lista ważnych rzeczy, które pomogą Ci tworzyć treści, które są wartościowe i warte dzielenia się.

11 Ways to Shape High Quality Semalt

Również na TechWyse

8 błędnych przekonań na temat SEO wysokiej jakości
W jaki sposób Content Fuel Social Media?

1. Długość jest ważna

Idealne słowo dla dużej ilości treści może być pomieszaniem dla wszystkich. Przyczyną tego zamieszania jest ustalenie, czy zadbać o czytelników komputerów stacjonarnych czy użytkowników mobilnych. Google pokazuje preferencję dla długich treści, które w sposób zrozumiały obejmują wszystkie istotne aspekty tego tematu. Jednak dla użytkowników mobilnych może to być trudne z powodu ograniczonej przestrzeni, którą mogą wyświetlać na ekranie. W tym przypadku treść mobilna jest często precyzyjna, krótka i szeroko rozmieszczona, aby zapewnić użytkownikom lepszą czytelność.

11 Ways to Shape High Quality Semalt

Kiedy określasz, jak długo powinna być Twoja zawartość, skup się na celach i intencjach odbiorców. Jeśli chcesz ustawić swoje treści na wyższej pozycji w wyszukiwarkach, przejdź do ponad 1000 słów, które przyciągną więcej linków. Jeśli kierujesz reklamy na użytkowników mobilnych, pozbądź się niepotrzebnych treści z Twoich treści i spraw, aby były łatwo dostępne dla użytkowników mobilnych. Nie ma ustalonej kwoty ani standardu, jak długo powinna być twoja treść, więc pomyśl o odmianie. Dlatego nie wszystkie treści muszą być długie. Spróbuj również pisać krótsze i bardziej szczegółowe blogi. Pomysł polega na tym, aby uzyskać punkt przekreślenia. Jeśli masz długie artykuły, które chcesz opublikować, rozważ podzielenie ich na dwie części.

Upewnij się, że formatujesz swoje treści, włączając odpowiednie podtytuły, punkty i odpowiednie linki do innych treści.

2. Infografie doskonałości

Treści wizualne niewątpliwie przewyższają treści tekstowe w obfity sposób, takie jak zwiększenie liczby linków przychodzących, dzielenie się społecznością oraz czas poświęcony na stronę i oczywiście zaangażowanie. Badania wykazały, że prawie 40% ludzi wykazuje lepszą reakcję na treści wizualne. Dzięki temu infografika jest świetnym sposobem na podzielenie się pomysłami i przemyśleniami czytelników, ponieważ jest on pełen informacji i przyciąga wzrok. W rzeczywistości treści, które są uzupełniane przez multimedia, są udostępniane 12 razy częściej niż treści tekstowe.

Co zatem należy wziąć pod uwagę przy dodawaniu infografik do swoich treści? Po pierwsze, upewnij się, że wykonujesz swoje badania. Chcesz mieć fakty, które wspierają twoje pomysły. Nie chciałbyś stworzyć infografiki, która jest powszechnie udostępniana w Internecie, zawiera błędy gramatyczne i błędne fakty. Po drugie, upewnij się, że Twoja grafika i czcionki mają tę samą koncepcję i motyw. Chcesz, aby Twoja infografika wyglądała na zharmonizowaną, więc upewnij się, że używasz tej samej typografii w całym tekście. Unikaj korzystania z obrazów online, aby stworzyć swoją infograhikę, ponieważ wszystkie są bardzo różne i nie będą wyglądały na zunifikowane. Wreszcie, pamiętaj, aby zacytować swoje źródła! Ważne jest, aby przyznać wiarygodne informacje, które nie należą do Ciebie.

3. Spójność jest nieunikniona

Zła gramatyka może być katastrofalna dla ciebie jako autora treści. Google przywiązuje ogromną wagę do wiarygodności treści. Profesjonalne pisanie obejmujące spójny i trafny opis przedmiotu jest tym, na czym powinieneś się skupić. Upewnij się, że Twoje treści są rzeczywiście poprawne, logicznie zorganizowane i gramatycznie nienaganne. Jeśli obawiasz się błędów, upewnij się, że dokładnie sprawdzasz swoje fakty z innymi źródłami w Internecie. Jeśli chodzi o błędy gramatyczne, poproś współpracownika lub kolegę o przeczytanie twoich treści. Pamiętaj, że Twoje materiały są pokazywane publicznie, więc nie chcesz, aby zauważyli błędy!

11 Ways to Shape High Quality Semalt

4. Czy moja treść jest atrakcyjna?

Musisz zrozumieć, że prezentacja ma kluczowe znaczenie dla sukcesu. Po opracowaniu treści zadaj sobie pytanie o dostępność, atrakcyjność i czytelność treści. Słabe formatowanie treści może okazać się katastrofalne, co narusza algorytm Google i ludzkie oczekiwania.

Co stanowi doskonałe formatowanie treści? Właściwe użycie kursywy, pogrubień, akapitów, precyzyjnych zdań i podtytułów może sprawić, że twoje treści będą atrakcyjne dla czytelników, a ostatecznie pomogą ci osiągnąć Twoje cele.

5. Co z czytelnością?

Twój wynik czytelności pokaże, jak daleko od Twoich treści udało się dopasować do preferencji odbiorców. Łatwa do odczytania i zrozumiała treść zapewnia dobry wynik czytelności. Na rynku dostępnych jest wiele narzędzi umożliwiających sprawdzenie czytelności zawartości. Niektóre z nich umożliwiają przetestowanie strony internetowej, określonego akapitu lub skopiowanie i wklejenie oraz określonej sekcji pisania, którą chcesz przetestować. Upewnij się, że treść może być zrozumiała dla wszystkich. Tylko dlatego, że rozumiesz techniczne terminy w swojej branży, nie oznacza to, że niektórzy z twoich poszukiwaczy lub klientów wiedzą, czym one są.

Ponadto odstępy między Twoimi treściami muszą być precyzyjne i adekwatne do łatwego czytania. Rozmiar czcionki, typografia, nagłówki i style są ważne do rozważenia. Ludzie czytają Twoje treści na różnych platformach, więc upewnij się, że czytelność na Twoim komputerze jest tak samo dobra jak w przypadku urządzeń przenośnych.

11 Ways to Shape High Quality Semalt

6. Ekspertyza scenarzysty

Specjalistyczna wiedza autora znalazła znaczącą wzmiankę w przewodniku Google o wycieku Quality Quality. Jest niezbędnym wyznacznikiem jakości i ustala wiarygodność i dokładność treści. Również autorstwo lub poświadczenia mają wielkie znaczenie w rozwijaniu tematów akademickich i technicznych, które mają służyć wielkiemu gromadzeniu odbiorców. Gdy tworzysz treści na swoją stronę, spróbuj uwzględnić źródła z zasobów o dobrej reputacji. W ten sposób możesz uzyskać więcej dowodów i informacji, aby utworzyć kopię zapasową swoich punktów.

7. Zbuduj Reputację

Dla tych z was, którzy nie wiedzą, autorzy, którzy publikują więcej treści, mogą uzyskać wyższą pozycję w wyszukiwarkach. Eliminacja anonimowości jest głównym punktem zainteresowania Google, jeśli chodzi o treści online. Blogowanie gości to świetny sposób, aby autorzy mogli ustalić swoją reputację online. Możesz myśleć o blogu gościa na kilka sposobów - aby podnieść świadomość dla siebie, budować linki, a nawet używać go jako okazji do poprawy pisania. Oczywiście, firmy chcą mieć treści wysokiej jakości na swojej stronie, ale chcą też świetnych pomysłów. Czasami twoje pomysły mogą być niesamowite, ale pisanie po prostu nie jest wystarczająco dobre. Skorzystaj więc z okazji, aby uczyć się od redaktorów prowadzących bloga i zobaczyć, jak edytują Twojego bloga i czynią go idealnym!

8. Badania nad mediami społecznościowymi

Media społecznościowe to nie tylko miejsce, w którym możesz udostępniać swoje treści, ale także miejsce, w którym możesz tworzyć świetne pomysły. Gdy chcesz pisać świetne treści, chcesz porozmawiać z publicznością. Czy jest lepszy sposób połączenia się z nimi niż za pośrednictwem mediów społecznościowych? Sprawdź, gdzie spędzają wolny czas, z którymi grupami są kojarzeni, z kim rozmawiają i jakie rozmowy biorą udział. Wykorzystaj media społecznościowe jako sposób na dotarcie do ich świata i odpowiedz na pytania.

11 Ways to Shape High Quality Semalt

9. Obecność zewnętrznych i wewnętrznych łączy

Uzyskiwanie linków jest tak samo ważne, jak pisanie twoich treści. Jednak linki do witryn ze spamem mogą okazać się fatalne z punktu widzenia wiarygodności Twoich treści przed Google. Nadmierne wewnętrzne linki mogą również uchronić Cię przed rozpoznawaniem Google, a ostatecznie przynieść Ci daremne wyniki. Gdy tworzysz treść, nie twórz linków w swoich treściach i rób tylko to, co konieczne!

10. Domena wydawnicza oznacza jakość

Każda treść może spełniać kryteria, które należy nazwać "wysokiej jakości", ale wiele zależy od jakości otaczającej treści. Treści wysokiej jakości, gdy towarzyszy im niska jakość treści na stronie internetowej, mogą okazać się nieskuteczne w przypadku treści wysokiej jakości, ponieważ zazwyczaj tracą na skutecznym rankingu. To sprawia, że ​​zachowanie treści na stronie jest wątpliwe i zabija jego reputację online.

Jeśli strona internetowa zawiera treści dobrej jakości, które są powiązane z treściami niskiej jakości, wówczas niestety Twoja dobra treść może ucierpieć. Dlatego strona główna, domena root i inne posty związane z treścią są ważnym wyznacznikiem jakości.

11. Wartość dana

Nie skupiaj się na wartościach pieniężnych związanych z tworzeniem treści dobrej jakości. Chcesz tworzyć treści, aby dostarczyć cennych zasobów i informacji dla swoich czytelników. Z pewnością Twoja treść służy do pozycjonowania w SEO, ale nie możesz uzyskać tego wyniku, jeśli nie generujesz treści wysokiej jakości. Aby wyświetlić je przez wyszukiwarki, musisz pokazać im wartość.

Wniosek

Jeśli tworzysz treści, które chcesz napisać dla wyszukiwarek bez żadnej wartości dla czytelników, wtedy przepraszająco mówiąc, twoje podejście wymaga reinwestowania myśli. Skonsultuj swoje treści, pamiętając o powyższych aspektach, które sprawiają, że Twoje treści osiągają kolejne sukcesy w Internecie.

11 Ways to Shape High Quality Semalt

Połącz

March 18, 2018