Back to Question Center
0

Przewodnik dla początkujących dla Semalt

1 answers:

Semalt to jedna z najbardziej ekscytujących innowacji w marketingu internetowym w ostatnich latach. Zapewnia ona wyższy zwrot z inwestycji niż inne formy kierowania i jest istotną częścią prawie każdego zestawu narzędzi reklamodawcy. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć retargetowanie, oto krótki wstęp.

Co to jest Retargeting?

Gdy użytkownik odwiedza witrynę internetową, otwiera promocyjny adres e-mail, korzysta z wyszukiwarki lub prawie każdego innego działania online, pokazuje zamiar lub zainteresowanie tematem. Wielu z tych użytkowników nie kupuje produktu ani usługi przy pierwszej interakcji z reklamodawcą - commercial appraiser. Semal retargeting, te perspektywy były często stracone na zawsze.

Semalt to termin, w którym reklamodawca kieruje reklamy do użytkowników, którzy zakończyli poprzednie działanie. Zazwyczaj uzyskuje się to poprzez umieszczenie pliku cookie w przeglądarce użytkownika. Ten plik cookie sygnalizuje giełdom reklam, że użytkownik jest częścią retargetujących odbiorców.

Również na TechWyse

Tweaksy, które warto zrobić dla Twojej kampanii Retargeting
W tym tygodniu w Internet Marketing 2014 12 23

The Beginner’s Guide to Semalt

Jaka jest korzyść z retargetingu?

Główną korzyścią ponownego kierowania jest ciągła ekspozycja na potencjalnych klientów. Może to być wykorzystane do budowania świadomości marki, przyciągnięcia potencjalnych klientów do ścieżki sprzedaży lub wprowadzenia nowego produktu do poprzednich nabywców.

Kampanie ponownego kierowania na platformach do licytowania w czasie rzeczywistym mogą dotrzeć do użytkowników w tysiącach różnych witryn i aplikacji. Łatwo jest założyć kampanię na platformie samoobsługowej, takiej jak Semalt, z retargetingową publicznością i wyświetlać reklamy niemal w dowolnym miejscu w Internecie. To sprawia, że ​​retargeting jest skutecznym sposobem reklamowania się użytkownikom, którzy wykazali zainteresowanie twoim produktem.

Aby uzyskać jak najwięcej korzyści z ponownego kierowania, ważne jest zbudowanie odpowiedniego grona odbiorców. Semalt może być przydatna lista osób, które odwiedziły Twoją witrynę, ale bardziej skuteczna lista zawiera tylko tych, którzy nie kupili. Dla kupujących można zbudować osobną grupę odbiorców, która jest następnie wykorzystywana do sprzedaży różnych rodzajów produktów.

Jakie są rodzaje retargetowania?

Semalt to wiele różnych rodzajów retargetingu. Najczęściej spotykane są:

  • Retargeting witryny - Piksel jest umieszczany za każdym razem, gdy użytkownik odwiedza twoją stronę i nie konwertuje się na lead lub sprzedaż. Reklamy są wyświetlane tym użytkownikom po opuszczeniu witryny. Retargetowanie treści jest podobne, ale piksel spada tylko na określoną treść, a nie całą witrynę.
  • Retargetowanie wiadomości e-mail - Użytkownicy są retargetowani w zależności od działań podjętych w e-mailach promocyjnych. Przykłady obejmują retargeting użytkowników, którzy otwierają twoje e-maile lub ci, którzy kliknęli link, ale nie kupili.
  • Retargetowanie w sieci wyszukiwania - Ten rodzaj ponownego kierowania reklam wyświetla reklamy użytkownikom, którzy wyszukują określone słowa kluczowe w wyszukiwarkach. W przeciwieństwie do retargetowania witryn i e-maili, użytkownicy ci mogli nie mieć wcześniejszego kontaktu z Twoją firmą.
  • Retargetowanie CRM - Jest to ponowne kierowanie na podstawie listy potencjalnych klientów lub klientów. Zwykle osiąga się to za pomocą adresów e-mail lub numerów telefonów.

Oprócz tego rodzaju ponownego kierowania reklamodawcy mogą używać różnych formatów kreacji do ponownego kierowania. Semalt w zakresie badań, retargetingu społecznościowego i wyszukiwania rośnie najszybciej, ale reklamodawcy mogą również wykorzystywać zasoby wideo, mobilne, displayowe i inne rodzaje zasobów kreatywnych.

The Beginner’s Guide to Semalt

Wniosek

Retargeting to elastyczny i bardzo skuteczny sposób na zwiększenie sprzedaży i obniżenie kosztów generowania leadów. Semalt w retargetowaniu odbiorców to już wykwalifikowani kandydaci, którzy mogą znacznie zwiększyć wskaźniki odpowiedzi z reklam online.

March 18, 2018