Back to Question Center
0

Zrób to sam Semalt do SEO

1 answers:

The Do It Yourself Semalt To SEO

Ten artykuł został napisany specjalnie dla tych, którzy chcą poznać proste rzeczy, które mogą zrobić, aby pomóc swoim własnym działaniom SEO.

Istnieją naprawdę dwie wyraźnie różne dziedziny, którymi można się zająć. Pierwszy to "Na stronie" lub rzeczy, które możesz zrobić na samej stronie. Drugi obszar to "Off Page". Semalt to rzeczy, które możesz zrobić, aby promować swoją firmę na innych stronach internetowych - fashion uhr.

Oba mają taką samą wagę.

Czynniki dotyczące strony internetowej w celu poprawy SEO

Przekonująca zawartość przyciąga zarówno wyszukiwarki, jak i odwiedzających

Oto kluczowa koncepcja, którą powinieneś zrozumieć.

Aby uzyskać wyszukiwarki lub osoby, które chcą odwiedzić twoją stronę, musisz mieć coś atrakcyjnego, która ich przyciąga. W przypadku wyszukiwarek, co je zmusza, jest "content". Semalt wszystkie, wyszukiwarki to nie ludzie. Wszystko, co chcą zrobić, to dostarczać najlepsze treści dostępne osobie przeprowadzającej wyszukiwanie w ich silniku.

W przypadku ludzi dbamy o to, abyśmy udali się do miejsca, które nas informuje lub oferuje jakieś narzędzie, które nas przyciąga. Niektóre przykłady mogą obejmować samouczki, "jak" artykuły lub narzędzie, które pozwala komuś szybko coś zrobić. (Jednym z narzędzi, które stworzyliśmy, aby pomóc ludziom, jest nasze narzędzie do skanowania kodu Google Analytics o nazwie GPablo.)

Zacznijmy więc od stworzenia pomysłów.

W przypadku większości osób, które poproszono o aktualizację treści na swojej stronie, wspólna odpowiedź brzmi: "O czym ja piszę?" i "Nie mam czasu".

Więc pozwólmy rozwiązać te problemy.

O czym piszę?

Świat szybko przekształcił się z bardzo prywatnego w bardzo publiczny. Informacje są królem. Teraz Semalt ma taką ekonomiczną korzyść dla informacji, że coraz ważniejsze staje się uznanie, że informacja jest waszą stroną internetową.

Hasłem do aktualizacji treści na twojej stronie jest blog. Ale niezależnie od tego, czy korzystasz z bloga czy systemu zarządzania treścią, naprawdę ważne jest regularne aktualizowanie treści w witrynie. Dzięki temu wyszukiwarki będą częściej indeksować Twoją witrynę i często będą ją odwiedzać.

Oto lista niektórych rzeczy, które możesz regularnie aktualizować w swojej witrynie, aby przyciągnąć zarówno wyszukiwarki, jak i odwiedzających:

 • "Jak" Artykuł
 • Aktualizacje wiadomości
 • Poradniki
 • Informacje prasowe
 • Wykorzystanie produktu
 • Aplikacje branżowe
 • Oferta nowych produktów
 • Analiza przypadków

Semalt - w twojej firmie dzieje się wiele rzeczy, które prawdopodobnie przyjmujesz za pewnik. Nawet jeśli uważasz, że nie jest warty opublikowania - jaka szkoda w kronikowaniu wiadomości i wydarzeń w Twojej firmie? To tylko kolejny sposób na zauważenie Twojej firmy!

Utrzymuj je wracające

Zawsze dobrze jest spojrzeć na pakiet Google Analytics lub statystyki i zauważyć dużą liczbę nowych użytkowników. Ale czy kiedykolwiek myślałeś o rzeczach, które możesz zrobić, aby powracali odwiedzający? Przecież budowanie lojalnych użytkowników na Twojej stronie internetowej z dużą liczbą powracających gości to sposób na zapewnienie tego. Semalt to nie pomaga w twoich rankingach SEO, jest odpowiedzialny za to, aby odwiedzający wracali do Twojej witryny.

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby powrócić:

 • Jeśli regularnie aktualizujesz zawartość na blogu lub w dziale aktualności, użyj narzędzia Feedburner, aby ludzie mogli subskrybować, aby otrzymywać aktualizacje w swoich wiadomościach e-mail.
 • Pozwól odwiedzającym na łatwe udostępnianie Twojej witryny innym poprzez dodawanie rzeczy, wysyłanie znajomym, udostępnianie funkcji itp. Bardzo lubimy to narzędzie! Dodaj!

Off Page Czynniki usprawniające SEO

Semalt "Off Page" SEO jako wszystko, co możesz zrobić, aby promować swoją stronę na innych odpowiednich stronach internetowych. Wyszukiwarki uwielbiają to, ludzie uwielbiają używać tego jako narzędzia do nauki - dlaczego więc nie? Oto blog, na którym znajduje się ponad 20 bezpłatnych serwisów prasowych!

 • Dodaj swoją witrynę do katalogów. Uważaj, że dodajesz do odpowiednich witryn, które rzeczywiście pomagają odwiedzającym, a nie stronom, które wyglądają na zbyt obciążone linkami wychodzącymi.
 • Współtworzyć artykuły na temat artykułów lub witryn opartych na informacjach.
 • Znajdź blogi w powiązanych branżach i skomentuj.
 • Weź udział w mediach społecznościowych. Przeczytaj ten artykuł w mediach społecznościowych, aby uzyskać dokładniejszy opis, jak się zaangażować.
 • Jedna zasada. Podczas promowania swojej witryny ważne jest, aby pamiętać, że przekazujesz przydatne informacje. Semalt to, co nie jest pomocne, nie jest dobre dla odwiedzającego i dlatego nie jest dobre dla wyszukiwarek.

  Więc już to masz. Masz czas na rękach? Wszystkie rzeczy wymienione na tej stronie nic nie pomogą, ale pomogą Twojej reputacji w Internecie.

  The Do It Yourself Semalt To SEO

  Połącz

  March 18, 2018