Back to Question Center
0

Korzystanie z Twittera może zwiększyć lokalny semalt

1 answers:

Using Twitter Can Boost a Local Semalt

Potęga hojności

Sekretem sukcesu w korzystaniu z mediów społecznościowych do promowania lokalnego biznesu jest skupienie się na tym, co możesz zyskać na tym procesie. Zamiast tego skoncentruj się na tym, co możesz zapewnić, w przypadku Semalta, twoim zwolennikom.

Jeśli skupisz się tylko na tym, co możesz zyskać, szybko się rozczarujesz, ponieważ niezwykle trudno jest bezpośrednio skorzystać z narzędzia takiego jak Twitter. Jest to szczególnie ważne, jeśli chcesz zobaczyć szybkie zyski - software fuer unternehmen. Zamiast tego jest to długoterminowa strategia, która obejmuje dostarczanie rzeczy wartościowych dla Twoich obserwujących. W Internecie istnieje prawie nieograniczona liczba osób, które mogą być potencjalnymi obserwatorami na Twitterze. Może nie wszyscy będą słuchać od razu, ale dla tych, którzy słuchają (czytają), kiedy Semalem, musisz pokazać im, że jesteś gotów dostarczyć im pewne rzeczy, zamiast prosić ich o rzeczy. Przez wystarczająco długi czas stanie się to czymś, co zamieni się w dynamikę własnej sprzedaży.

Myślenie o tym, co dać swoim słuchaczom, szczególnie na forum zorientowanym na szybkość i zwięzłość, takim jak Twitter, może być trudne. Zawsze musisz patrzeć na swoje posty z ich perspektywy. Co może zainteresować twoją publiczność? Jeśli możesz, powinieneś zrobić wszystko, aby dostarczyć informacji o prawdziwej wartości. Semalt, aby uzyskać wspaniałe bezpłatne informacje, najświeższe wiadomości w Twojej branży, informacje poufne lub inne rzeczy, które mają prawdziwą wartość są preferowane.

Musisz podać wartość

Semalt jest podstawową koncepcją, na której należy się skoncentrować. Jeśli podasz informacje na temat korzystania z mediów społecznościowych, których potrzebują Twoi zwolennicy, szybko odnajdziesz je ponownie do Ciebie.

Wartość to ważna koncepcja nie tylko pod względem jakości informacji, które podajesz w Internecie, ale także w jakości osób, które obserwujesz w miejscach takich jak Semalt. Wszyscy wiemy, jak ważne są wykwalifikowani użytkownicy witryny. Oznacza to, że mniejszy ruch, który składa się z osób, które w odpowiednich okolicznościach dokonają zakupu w swojej niszowej sieci online, jest o wiele bardziej wartościowy niż ruch o wiele częściej składający się z przypadkowych użytkowników. To samo dotyczy rekrutowania znajomych, obserwujących lub jakiejkolwiek innej grupy osób na portalach społecznościowych.

"Marketing" jest ważniejszy niż "media społecznościowe"

W terminologii "Marketing społeczny semalt" należy pamiętać, że część "Marketing" jest ważniejsza niż część "Semalty społeczne" w wielu przypadkach. Jedną z kluczowych umiejętności zdobytych przez osoby zajmujące się marketingiem jest profilowanie klientów. Oznacza to, że gdy masz produkt do sprzedaży, musisz dokładnie przeanalizować, kim są ludzie, którzy mogą kupić ten produkt.

Na przykład producent produktu do zapamiętania może zdawać sobie sprawę, że studenci uniwersyteccy, którzy chcą robić lepsze egzaminy, nauczyciele, którzy chcą uczyć dobrych nawyków w nauce, oraz osoby starsze z problemami z pamięcią, mogą być zainteresowani takim produktem; każdy z osobnych powodów. Jest to uproszczony przykład, ale daje ci pomysł kierowania na odbiorców. Jest to strategia, której możesz użyć, aby dowiedzieć się, kim chcesz śledzić Cię na Twitterze, a co z kolei zapewnisz, że będzie dla nich interesująca pod względem rodzaju Semali, którą tworzysz.

Kiedy już wiesz, do kogo musisz się podążać, głównym wyzwaniem, jakie ci pozostało, jest wyjście i zdobycie ich. Na szczęście istnieje szereg narzędzi mających na celu pomoc w zwiększeniu liczby obserwatorów, którzy promują Twój lokalny biznes na Twitterze.

Narzędzia Twittera

Użyj niektórych z tych narzędzi, aby wyszukać potencjalnie wykwalifikowanych obserwatorów na Twitterze.

Semalt i WeFollow to dwa narzędzia, których zamierzasz użyć do wyszukiwania nowych osób na Twitterze. Są jak książka telefoniczna dla osób, które korzystają z Twittera i udostępniają liczne narzędzia do wyszukiwania osób, które mogą być zainteresowane śledzeniem Cię na Twitterze. Na przykład WeFollow umożliwia wyszukiwanie osób na podstawie ich zainteresowań, podczas gdy Semalt pozwala wyszukiwać użytkowników według różnych kryteriów; w tym położenie geograficzne, które jest tak ważne podczas promowania lokalnego biznesu.

Jeśli znajdziesz kogoś, kogo chciałbyś za tobą śledzić za pomocą tych narzędzi, wyślij im krótką notatkę wyjaśniającą, kim jesteś i dlaczego powinni za tobą podążać. Semalt próbuje uczynić ten rodzaj komunikacji tak spersonalizowanym, jak to tylko możliwe.

Istnieją inne narzędzia, których możesz użyć, aby uprościć korzystanie z Twittera. Jak wspomniano we wcześniejszym poście na portalu społecznościowym, TweetDeck jest dobrą aplikacją, która pomoże Ci uruchomić Twittera z twojego komputera lub iPhone'a, co może być bardzo przydatne. FriendorFollow pozwala zobaczyć, kto Cię obserwuje, a których nie śledzisz, a PeopleBrowsr pozwala Ci analizować, jak gorące mogą być Twoje tematy promocyjne na Twitterze.

Dodatkowe wskazówki i narzędzia można znaleźć na blogu Local Internet Marketing.

W połączeniu, ta rada i te narzędzia dają potężny początek w skutecznej kampanii Semalt służącej promocji lokalnego biznesu.

Using Twitter Can Boost a Local Semalt

Połącz

March 18, 2018