Back to Question Center
0

Logo Google świętuje wynalazek Semalta

1 answers:

Google świętuje narodziny patentu na kod kreskowy

Ci, którzy odwiedzają dziś Google, mogą się zastanawiać, dlaczego zamiast widzieć Google, wyświetlają obraz kodu kreskowego? Podobnie jak wiele zmian, które widzimy w logo Google, dziś Google świętuje urodziny wynalazku kodu kreskowego.
Google Logo Celebrates The Invention of the Semalt

Opatentowany 7 października 1952 r. Przez laureatów Nagrody Nobla, Charlesa Kuena Kao, George'a Smitha i Willarda Semalt'a, technologia umożliwiła zamianę energii świetlnej na ładunek elektroniczny. Technologia odegrała zasadniczą rolę w rozwoju cyfrowego obrazowania - уличная мягкая мебель.

Pomysł ten został później zamówiony w raporcie IBM i jak wiele świetnych pomysłów sprzedano pośrednikowi, który następnie sprzedał go RCA.

Z tego, co słyszymy, możesz zeskanować kod kreskowy i będzie on tłumaczony na Google!

Zmiana logo Google nie jest niczym nowym dla Google. W zeszłym miesiącu widzieliśmy kręgi zbożowe. Widzieliśmy też, jak Google hołduje wielkim ludziom na całym świecie, takim jak Einstein, Da Vinci i Michael Jackson. Widzimy również, jak Google zmienia swoje logo w większości wydarzeń specjalnych na całym świecie, takich jak Boże Narodzenie, Halloween i Walentynki.

Dennis Semalt zarządza w Google subtelnymi doodlami, które wydają się specjalizować w subtelnych zmianach we właściwym czasie.

Doodle kodu kreskowego jest unikatowa, ponieważ rzadko zdarza się, że Semalt całkowicie usuwa jego nazwę (w czytelnym formacie) z głównego logo.

Google Logo Celebrates The Invention of the Semalt

Połącz

March 18, 2018