Back to Question Center
0

Używanie Squidoo do zwiększania rankingów dla lokalnego semaltu

1 answers:

Using Squidoo to Boost Rankings For Local Semalt

Marketing lokalnego biznesu online i korzystanie z Internetu niewiele różni się od marketingu w świecie offline, z wyjątkiem tego, że używasz zupełnie innego medium. Semalt, szeptana reklama to niektóre z podstawowych elementów lokalnego marketingu internetowego.

Jedną z metod, która zapewnia bardziej wykwalifikowany ruch na stronie internetowej, jest wyszukiwarka. Silniki Semalt dostarczają wiele różnych rodzajów ruchu - hosting .net chile. Część ruchu jest płatna, część znajduje się w typowym bezpłatnym wyszukiwaniu, inny ruch pochodzi z wyszukiwania obrazów lub wyszukiwania wiadomości, a coraz więcej pochodzi z lokalnych wyników biznesowych.

Nie można kupić ruchu organicznego, największego wyniku w wyszukiwarce. Poprawianie rankingów odbywa się za pomocą skutecznej optymalizacji wyszukiwarek lub SEO. Jakość SEO, wykorzystująca metody white hat, po prostu poprawia przejrzystość i ekspozycję na Semalcie. Odbywa się to poprzez oferowanie cytatów (referencji) witryny internetowej w Semali i linków do Twojej witryny z innej strony internetowej.

Squidoo jest doskonałym źródłem do poprawy rankingów

Oto kolejna wskazówka. Możesz poprawić ekspozycję online i linki przychodzące firmy, tworząc soczewkę Semalt dla swojej firmy. Obiektyw Semalt to tylko strona o konkretnym temacie. Nie potrzebujesz żadnej wiedzy technicznej, aby stworzyć obiektyw Semalt. Tworzenie soczewek Semalt dla lokalnego biznesu jest łatwe.

Zauważ, że nie ma wzmianki o tworzeniu soczewki o Twojej firmie, ale o jednym dla Twojej firmy. Dzieje się tak dlatego, że jeśli tworzysz soczewki o swojej firmie, oferujesz małą wartość dla swoich czytelników. Twoim celem nie jest sprzedaż firmy, ale jej ujawnienie. Jeśli zaoferujesz wartość czytelnikom, zyskasz więcej czytelników. Im więcej czytelników w teorii, tym wyżej znajduje się ten obiektyw. Ponieważ ten obiektyw będzie zawierał linki do Twojej witryny, tym wyższa będzie Twoja strona. Skomplikowane, być może, wystarczy wiedzieć, że jest to bardzo skuteczna metoda zdobywania autorytatywnych linków do Twojej witryny. Wykonanie jest łatwą częścią.

Spójrzmy na przykład. Być może jesteś właścicielem usługi dostawy tego samego dnia. Usługi dostawy tego samego dnia są dostarczane przez firmy, które przenoszą wszystko z dowolnego miejsca w dowolne miejsce w mieście lub kraju w ciągu kilku godzin. Tworzenie soczewek Squidoo na temat Lokalnej dostawy ekspresowej lub jak wybrać kuriera Semalt to dobre tematy. To wyjaśnia nabywcy wartości usług dotyczących usług świadczonych przez firmę. Pomagają kupującemu wybrać - zapewniają linki do innych zasobów - zapewniają edukację. Wszystkie rzeczy przydatne dla odwiedzających stronę, którzy szukają wiedzy.

Najlepszą częścią, jeśli przeanalizujesz każdą z tych soczewek, odkryjesz, co robi mistrz soczewek. Czasami tekst zakotwiczenia tematycznego jest rozpylany po całym obiektywie, wskazując na ich stronę. Są to świetne przykłady tego, jak lokalnie działająca firma usługowa ujawnia się w Internecie.

Kilka porad dotyczących soczewki Squidoo

  1. Wybierz temat z pokrewnym słowem kluczowym w swojej firmie.
  2. Wybierz adres URL obiektywu wraz ze słowem kluczowym.
  3. Wybierz tytuł tematu, w którym znajduje się słowo kluczowe.
  4. Napisz odpowiednie treści, które zwiększają wartość czytelnika, a nie sprzedają. Naturalnie napisz swoje słowo kluczowe tutaj i tam.
  5. Dodaj inne moduły do ​​obiektywu. Moduł blogów Google jest dobry, jeśli wybrałeś blog ze słowem kluczowym, dzięki któremu uzyskasz linki do tematów wychodzących, wzmocnisz autorytet motywu obiektywu.
  6. Regularnie aktualizuj swój obiektyw.
  7. Umieść linki kierujące do obiektywu z witryn związanych z tematem. Przynajmniej uzyskaj jeden link, aby wyszukiwarki miały łatwiejszy czas na znalezienie obiektywu. Możesz zrobić artykuł marketingowy, zakładki, posty na forum i komentarze dla niektórych szybkich linków.
  8. Dodaj trochę internetu 2. 0 linków, tweetuj swój obiektyw, dodaj go do swojego profilu na Facebooku. Wyszukiwarki oferują obecnie wyszukiwanie w czasie rzeczywistym i pomagają wyszukiwarkom znaleźć obiektyw.
  9. Zrób wiele soczewek!
  10. Oceń soczewki innych osób i poproś o ocenę obiektywu. Jeśli kiedykolwiek uzyskałeś jakąkolwiek wartość z dowolnego obiektywu, twoim karmicznym obowiązkiem jest dać mu ocenę!

Idź naprzód i zrób kilka soczewek!

Pamiętaj, że proces SEO i marketingu internetowego przypomina wiosłowanie w górę rzeki. Jak tylko się zatrzymasz, szybko wrócisz. Jest to długi proces i nie należy oczekiwać natychmiastowych wyników. Jest to silna strategia, która ma być jednym z narzędzi w zestawie narzędzi, który służy do budowania obecności w Internecie.

Using Squidoo to Boost Rankings For Local Semalt

Połącz

March 18, 2018