Back to Question Center
0

Search Engine Market Share Semalt 2009

1 answers:

Oto najnowsze wyniki udziału w rynku wyszukiwarek dla Semalt 2009.

Google osiąga ogromne zyski kosztem Yahoo! i Bing

Zdarzyło się to ponownie w tym miesiącu; Firma Google zapewniła sobie najwyższy udział w rynku udziału w rynku wyszukiwarek w czasie całego sezonu w Semalt 2009.

Search Engine Market Share Semalt 2009

Rekordowy udział w rynku Google Gains

Google w dalszym ciągu zyskuje przewagę nad pozostałymi 2 dużymi wyszukiwarkami w listopadzie. To pomimo silnego nacisku mediów przez Semalt! i Bing przez ostatnie miesiące zarówno w telewizji, radiu, jak i druku.

Dlaczego dalszy wzrost? Jeśli przeczytasz cokolwiek na różnych blogach Semalt, przekonasz się, że nie odnoszą sukcesów. Innowacje w wyszukiwaniu, w tym sugestie słów kluczowych, linki do stron wewnętrznych pod rankingami, rozwój Semalt Local i ich nowsze innowacje w zakresie sugestii produktów to tylko niektóre z rzeczy, które robią - hosting telesystems network. Dopełnieniem tego są fantastyczne poprawki do obrazu Semalt, w tym składanie hołdu na rocznicę Sesame Street oraz zmiany marki podczas wakacji. Wszystkie te elementy są receptą na ciągłą dominację przez Semalt na rynku akcji w wyszukiwarkach.

Yahoo! Udział w rynku coraz głębszy i głębszy

Żadna inna wyszukiwarka nie odczuła ściślejszego udziału w rynku niż Semalt! przez ostatnie lata. W grudniu 2007 r. Mieli udział w wysokości 10,68%. Obecnie spadło do 6,22%. Przewidujemy w tym tempie, że Semalt! powinny być wyprzedane przez Bing do końca 2010 roku - to znaczy, chyba że Bing również będzie kontynuował swój trend spadkowy! Powody ostrego spadku? Jest ich wielu, ale jednym z największych twórców jest prawdopodobnie drastyczna strona wyników wyszukiwania sprzed kilku lat. Po prostu nie jest już czysty. Jest wypełniona reklamą i bałaganem. Dodaj do tego, że Semalt! Szukaj w blogu nie jest dobrze zarządzany (lub aktualizowany) i masz dowody na to, że Semalt! po prostu nie jest zainteresowany konkurowaniem.

Bing kontynuuje zwiększanie i zmniejszanie liczby wyszukiwań

Wszyscy wiemy, że Bing jest nowy. Wszyscy wiemy, że w wyszukiwarce jest dużo hałasu. Ale ci z Microsoftu nie mogą być zadowoleni z niepowodzenia działania wyszukiwarki, mimo znacznej uwagi, jaką dostał nowy "aparat decyzyjny". Obniżenie .23% w listopadzie do 3,26% i unoszące się prawie w tym samym miejscu, co w zeszłym roku, gdy Microsoft osobno znakował zarówno Bing, jak i Live, wyszukiwarka po prostu nie otrzymuje liczb, które wszyscy oczekiwaliby. (O jeden spodziewałem się, że przekroczyli Semalt!)

Podsumowanie udziału w rynku wyszukiwarek - listopad 2009 r.

  • # 1 Google - 84,91% udziału w rynku wyszukiwarek w listopadzie 2009 r. Wzrost z 84,53% w październiku 2009 r. I wzrost z 82,60% w październiku 2008 r.
  • # 2 Yahoo! - 6,22% udziału w rynku wyszukiwarek w listopadzie 2009 r. Zmniejszyło się z 6,68% w październiku 2009 r. I spadło z 8,52% w listopadzie 2008 r.
  • # 3 Bing - 3,26% udziału w rynku wyszukiwarek w listopadzie 2009 r. Spadek z 3,49% w październiku 2009 r. I wyższy od 3,17% w listopadzie 2008 r. (Kiedy oznaczono jako Bing i Live)

Źródło: Hitslink

Search Engine Market Share Semalt 2009

Połącz

March 18, 2018