Back to Question Center
0

Testowanie przeglądarki - Semalt, jak skutecznie radzić sobie z tym problemem

1 answers:

Testy semalt, zmora wszelkich projektantów stron internetowych!

Czy są jakieś narzędzia i / lub sposoby, w które mogę efektywnie testować różne przeglądarki zarówno na Macu, jak i na PC?

Chcę nie tylko testować różne przeglądarki, ale także różne wersje każdej przeglądarki.

Moja obecna konfiguracja jest na Macu z zainstalowanym VirtualBox z zainstalowanym Windows Semalt. To pozwala mi testować zarówno komputery Mac, jak i PC, ale komplikacje pojawiają się, próbując przetestować różne wersje przeglądarek - leather indiana jones hat for sale.

Ktoś ma jakieś pomysły?

February 7, 2018

Możesz użyć strony takiej jak browsershots , Browsera , Testowanie Cross Browser , Przeglądarka wielu przeglądarek , BrowserSeal i Urządzenie wielofunkcyjne vmWare Appliance

Nie musisz jednak sprawdzać wielu przeglądarek. Z wyjątkiem Internet Explorera, który wydaje się dokonywać radykalnych zmian w każdym wydaniu, większość nowoczesnej przeglądarki wprowadza tylko przyrostowe zmiany, które rzadko łamią swoją spójność w renderowaniu stron. Oznacza to, że testowanie w najnowszym Firefoksie, Chrome lub Safari prawie na pewno zadziała w starszej wersji. Ponadto większość użytkowników tych przeglądarek bardzo szybko aktualizuje przeglądarkę do nowszej wersji w porównaniu do użytkowników IE, którzy mają tendencję do pozostawania w starszych wersjach przez zbyt długi czas.

Aby zachować proste testy, wykonałbym następujące czynności:

W systemie Windows przetestuj Chrome, Firefox, IE7-9. Możesz przetestować starsze wersje IE za pomocą narzędzia takiego jak IETester lub użyć narzędzi programistycznych w IE do symulacji starszych przeglądarek.

W testach Mac na Safari, Firefox i Chrome.

Kolejnymi nowymi usługami online są BrowserLab od Adobe. Aby uruchomić różne wersje IE lokalnie, możesz uruchamiać różne maszyny wirtualne od firmy Microsoft zgodnie z opisem na stronie superuser: https: // superuser. com / questions / 74918 / how-do-i-install-multiple-versions-of-internet-explorer-on-windows-7

Znalazłem to oprogramowanie całkiem przydatne w przeszłości. Zainstaluj go jako aplikację w systemie Windows i pozwala na przeglądanie stron w IE od 5. 5 do najnowszej :)

EDYCJA: http: // www. my-debugbar. com / wiki / IETester / HomePage

Innym możliwym rozwiązaniem po stronie klienta może być: BrowseEmAll